Hanka a NEW LOOK: Z holky, která se neuměla upravit, je dáma!

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Pětadvacetiletá Hana Mikulínová se přihlásila, protože měla pocit, že není dost hezká. Ráda by se v životě posunula dál a věří, že nové já jí v tom hodně pomůže.

„Už je to dlouho, co jsem sama sebe pochválila, že mi to sluší. Zase bych si to ráda jednou pro sebe řekla,“ svěřila se před proměnou Hanka.

A co na to tým? „Hanka je krásná a mladá holka, je schovaná ve svých přírodních vlasech, v nevýrazném make-upu a v černé. To bychom rády změnily,“ prohlásila dvorní vizážistka pořadu NEW LOOK Klaudie Havlová. Společně s kolegyněmi, kadeřnicí Karolinou Fahounovou a stylistkou Bětkou Pěknou se několik hodin snažily o nikoli radikální změnu, ale takovou, která by Hanku rozsvítila, oživila a vdechla jí nový náboj.

Takhle vypadala Hanka před proměnou:

Jak se týmu podařilo Hanku změnit?

Hanka má dlouhé přírodní vlasy a kadeřnice Karolina se tentokrát nepouštěla do radikální změny. Oživila přirozenou hnědou barvu, lehce ji ztmavila a v předních částech udělala contouring, který prodloužil obličej. Vlasy také v předních partiích sestříhala a odlehčila a nakonec použila natáčky, aby měla Hanka na závěrečné odhalení hezké vlny.

Vizážistka Klaudie tentokrát udělovala hodně rady. Hanka se vůbec nelíčí, protože to neumí a cítila by se v make-upu špatně. Vzhledem k tomu, že dělá práci, kde by měla být hezky upravená, poradila jí Klaudie, jak vytvořit lehký, sofistikovaný denní make-up, kterého docílila hlavně očními linkami.

A co oblečení? Hanka se svou postavu snaží schovávat do černé barvy, v které se cítí dobře. Nenosí ani žádné šperky. Stylistka Bětka se snažila výběrem oblečení Hančinu hezkou ženskou postavu naopak zdůraznit. Vybrala pro ni úzké šaty se zajímavým vzorem, které hezky vytvarovaly siluetu. Doplnila je zlatými lodičkami, černým třásňovým psaníčkem a zlatými šperky.

A jak dopadlo?

„Já se vůbec nepoznávám!" Tak reagovala Hanka, když se po několika hodinách znovu viděla v zrcadle, které bylo po dobu proměny zakryté. Z holky, která se neuměla moc upravit, byla najednou dáma. Podívejte se sami:

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek
Štítky proměna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.