Seriály a filmy

18. listopadu 2015 04:11

Anna Kopečková

Lenka: Najde v pořadu NEW LOOK sebevědomí ztracené během mateřské?

New Look 12 - Představení

Spousta žen na mateřské nebo rodičovské dovolené řeší ten samý problém. Většina z nich nemá čas ani dost peněz na to, aby o sebe mohly pečovat podle svých představ. To je i případ pětadvacetileté Lenky Severové, která poprosila o pomoc odborníky z pořadu NEW LOOK.

Mladá maminka z Kladna už neví, co se sebou. „Někdy na sebe tak koukám do zrcadla a říkám si, že to snad ani nejsem já. Jak se mi zhoršila pleť, vlasy mám vysušené a celkově se necítím nic moc. Ztratila jsem sebevědomí, které jsem jako mladší slečna měla,“ říká Lenka Severová. Dalším důvodem, proč by se Lenka chtěla změnit, je i její vztah. S přítelem je už deset let a po tak dlouhé době by pro něj chtěla být jiná, zase neokoukaná a přitažlivá.

Odborníci z pořadu NEW LOOK se tentokrát rozhodli pro radikální proměnu. „Hodně si mákne kadeřnice Andrea Pavlíčková, vlasy projdou velkou proměnou. Ale velká změna bude i v make-upu, protože Lenka má celkem problematickou pleť,“ prozrazuje plány vizážistka Klaudie Havlová.

Třeba i vás trápí podobný problém. Sledujte další díl pořadu NEW LOOK na Prima lOVE a dozvíte se, jak to všechno dopadlo.

Už teď můžete jako první trochu nahlédnout do zákulisí:

Nezapomeňte se dívat v sobotu na Prima LOVE. Začínáme v 17.15!

Sledujte nás i na Facebooku.

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek
Štítky proměna