Celebrity

14. prosince 2022 11:00

Karolína Oehmová

Nová Miss Vanesa Švédová je šťastně zamilovaná. Snad to přítel zvládne, přeje si

Novou Českou Miss Essens 2022 je Vanesa Švédová

Soutěž krásy Česká Miss Essens 2022 už zná svou vítězku – je jí devatenáctiletá Vanesa Švédová. Krásnou brunetku si zvolili sami diváci svými hlasy a díky tomu získala korunku v hodnotě tři sta tisíc korun. Co na to její přítel a čeho by stále ještě studentka chtěla jako úřadující Miss dosáhnout?

Devatenáctileté studentce z Přerova se ze dne na den změnil život. Vanesa Švédová vyhrála korunku krásy a titul Česká Miss Essens pro rok 2022. „Jsem strašně zmatená, ještě mi to nedochází. Pomalu to ale vstřebávám a myslím, že si to uvědomím až ráno,“ prozradila vítězka, která po tomto titulu nikdy vyloženě netoužila. V modelingu se už nějaký čas pohybuje, takže to pro ni změna nebude, showbyznys a média jsou však pro ni neznámou sférou.

Nyní má obrovskou možnost svými činy ovlivnit ostatní. Čeho by chtěla dosáhnout za rok, kdy bude úřadující Miss? „Určitě bych chtěla lidem ukázat, že je za modelingem spoustu hezkého a jsou tam i normální holky. Snad se mi to povede,“ přeje si Vanesa, která má momentálně myšlenky jen na jediné – zkouškové období. Její aktivity po příjezdu domů jsou tak jasně naplánované, většinu času obětuje učení.

V době natáčení vyřazovacích výzev se svěřila, že asi přítele má, ale jejich vztah je na úplném začátku. Nechtěla to tedy nikde zveřejňovat. Od té doby se nic nezměnilo a Vanesa je stále šťastně zamilovaná. Z missí nemoci si i proto zatím ani jeden hlavu nedělá. „On si celou dobu strašně přál, ať vyhraju. Stále jsem ho dávala v omyl, ale měl pravdu. Tak snad to zvládne,“ směje se sympatická brunetka, která si je jistá, že ho za žádného bohatého lovce missek nevymění.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima krása partner přítel modelka Přerov miss vítězka korunka Dolce Česká Miss Essens Vanesa Švédová soutěž krásy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.