Kvízy

21. března 2021 05:14

Anna Kopečková

OTESTUJTE SE: Co o vás prozradí způsob, jakým křížíte ruce?

Může vám to připadat jako hloupost, protože tuhle věc děláte naprosto automaticky. Ale právě proto může způsob, jakým křížíte své paže, prozradit, jaký jste člověk a jakým způsobem uvažujete.

Chcete-li o sobě zjistit trochu víc, zkuste si založit paže stejně, jako to děláte vždy. Dáváte pravou ruku přes levou nebo naopak? Vyberte si podle obrázku, co nejvíce odpovídá realitě:

A teď si přečtěte, co to o vás vypovídá:

1. Pokud dáváte levou ruku přes pravou

Pokud máte při překřížení levou ruku výš než pravou, vaše pravá mozková hemisféra je aktivnější. Nejste náhodou levák? Pravá část mozku je spojena s kognitivními dovednostmi, jako je kreativita, emoce, intuice. Nejspíš jste od přírody umělecky a duchovně založený člověk. Není pro vás těžké poznat, co si ostatní myslí, dokážete u druhých i vycítit změnu nálady.

Jste velmi kreativní člověk, ke každému problému ale vždy přistupujete velmi pečlivě a dokážete vidět i deaily, které ostatním unikají.

Váš partner by měl být šťastný, že vás má po svém boku. Dobře rozumíte jeho potřebám a co víc, dokážete je i uspokojit. Díky tomu spolu můžete žít ve vzájemné harmonii a porozumění.

Lidé, kteří takto zakládají ruce, se často věnují politice, umění, hudbě, atletice nebo všemu, co souvisí s kreativitou a vynalézavostí. Příkladem může být Steve Jobs, Stephen Spielberg nebo Pablo Picasso.

2. Pokud dáváte pravou ruku přes levou

U vás je nejspíš aktivnější pravá mozková hemisféra, které dominuje logika. Tudíž jste patrně velmi racionálně uvažující člověk, pilný a organizovaný. Na všechno se díváte logicky a nedovolíte, aby vás zaslepily pocity.

Vy se při rozhodování o osobních nebo pracovních záležitostech nespoléháte na intuici. Potřebujete si udělat podrobnou analýzu, abyste na jejím základě dospěli k nějakému závěru. Což ale neznamená, že jste chladný člověk a samotář. Lidé se mohou zamilovat do vaší inteligence, sarkasmu a smyslu pro humor. Myslí vám to opravdu dobře a rychle, takže vás jen tak někdo nepoloží na lopatky.

Opačné pohlaví přitahujete svým stylem, elegancí a okouzlujícím a velmi zdvořilým přístupem doplněným inteligencí.

Lidé, kteří takto zakládají ruce, bývají bankéři, právníci nebo vědci. Příkladem může být Isaac Newton, Albert Einstein nebo Bill Gates.

3. Pokud obě ruce spočívají na opačných pažích

Vy máte něco z obou výše zmíněných osobností. Nechybí vám intuice ani logika a obojí dokážete udržet v rovnováze. Nejspíš vám nechybí dostatek sebevědomí. O svých rozhodnutích nikdy nepochybujete, zároveň ale respektujete názory ostatních. Proto k vám lidé vzhlížejí a nebojí se vás požádat o radu, když potřebují.

Jste dobrosrdečný člověk a rozený vůdce, který dokáže ostatní inspirovat. Jste laskaví, upřímní a čestní, což ostatní lidi přitahuje. Ve vztazích býváte ten aktivnější. I po vášnivé hádce jste to většinou právě vy, kdo udělá první krok k usmíření.

Díky této celkem univerzální povaze je pro vás vhodné téměř jakékoli povolání.

Zkuste si i další testy:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.