zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

OTESTUJTE SE: Jaké zvíře vidíte jako první? Neuvěříte, co o vás obrázek prozradí

Test osobnosti
Autor: themindsjournal.com Test osobnosti
Anna Kopečková , Vydáno: 21.02.2021
Každý člověk má jedinečnou osobnost, kterou představuje typický způsob myšlení, cítění a reagování na určité situace. To, co vás v první chvíli upoutá, je tedy pro vás jedinečné a může odhalit i mnoho o tom, jací ve skutečnosti jste. Vyzkoušejte si to na jednoduchém testu.

reklama

Podívejte se na obrázek v úvodu článku. Jsou na něm ukryta různá zvířata, celkem jich je osm. Které vaši pozornost upoutalo jako první? A jaká (možná překvapivá) fakta to odhaluje o vašem chování a o tom, jaký jste skutečně člověk?

1. Lev

Lev
Autor: themindsjournal.com Lev

Pokud prvním zvířetem, kterého jste si na obrázku všimli, byl lev, nejspíš jste celkem odvážný člověk. Bez ohledu na to, s jak náročnou situací se setkáte, nikdy se nevzdáváte. Dokážete čelit nepředvídaným okolnostem. I když jste fyzicky silní, vaše skutečná síla je skryta uvnitř, je to vaše zdravé sebevědomí.

Vaše silná a poněkud divoká povaha může ostatní lidi ze začátku trochu zastrašit, ale ti, kteří vás znají, ve vás vidí takového člověka, jaký skutečně jste, tedy člověka velmi srdečného.   

2. Žirafa

Žirafa
Autor: themindsjournal.com Žirafa

Pokud vás jako první zaujala vysoká a mírumilovná žirafa, pak jste nejspíš člověk, který vyznává filozofii – prostý život, vznešené myšlení. Ke každodennímu životu toho moc nepotřebujete, vyhovuje vám jednoduchý životní styl, ale vaše mysl je plná vznešených myšlenek. Vaše velkolepé vize vás vyvyšují nad ostatní, stejně jako žirafa vyčnívá nad ostatními zvířaty, a není pochyb o tom, že když budete svou mysl více využívat, dosáhnete velkých věcí. Na cestě k úspěchu ale půjdete s pokorou. A nenecháte se rozptylovat lidmi, kteří vám budou lichotit nebo vás budou naopak pomlouvat. Nad takové malichernosti se vždy dokážete povznést.

3. Slon

Slon
Autor: themindsjournal.com Slon

Pokud jste na obrázku jako první zvíře viděli slona, prozrazuje to tři důležité rysy – pozornost, společenskost a určitou míru agresivity. Jste člověk sebevědomý, ostražitý, který pracuje na tom, aby dosáhl svých cílů. A netrápíte se tím, co si o vás myslí ostatní.

Máte rádi zábavu a humor, dokážete být i rošťáčtí. Pokud se ale někdo pokusí pohrávat si s vaší důvěrou, umíte projevit i bezohledný přístup a jen tak lehce na takové lidi nezapomenete a neodpustíte jim.  

Stejně jako obrovský slon jste i vy laskaví a milující vůči lidem, kterým důvěřujete, i když zdálky vypadáte někdy trochu hrozivě.

4. Velbloud

Velbloud
Autor: themindsjournal.com Velbloud

Všimli jste si na obrázku nejdříve velblouda? Vaše schopnost sebezáchovy nejspíš nemá obdoby. Stejně jako velbloud, který klidně putuje vyprahlou pouští, dokážete čelit nepříznivým situacím v životě s klidnou a pozitivní myslí.

Ani nejtemnější chvíle nemohou zlomit vašeho ducha, protože víte, že jste silnější než všechny problémy, které vám přijdou do cesty. Jste pracovitý člověk, dokážete myslet hospodárně, abyste si zajistili dostatek prostředků i na budoucnost. Vůči ostatním se umíte chovat zdvořile, ale pokud vás zkouší využívat, neztrácíte s nimi dál svůj čas.

5. Kůň

Kůň
Autor: themindsjournal.com Kůň

Pokud vás na obrázku jako první zaujal kůň, je vaše osobnost stejně velkolepá, jako toto krásné zvíře. Váš laskavý vzhled nejspíš ukrývá divokou nezkrotnou duši. Svou svobodu si nade vše ceníte a vašeho svobodného ducha neutlumí ani společensky daná pravidla.

Lidé, kteří vás neznají, vás mohou považovat za takové divoké dítě, vaši blízcí ale vědí, že jste velmi loajální člověk, a když dojde na ochranu lidí, které máte rádi, nebo hodnot, které vyznáváte, dokážete je zuřivě bránit. Užíváte si svou nezávislost, přesto jste ale vnitřně závislí na své rodině a přátelích.

6. Vepř

Vepř
Autor: themindsjournal.com Vepř

Všimli jste si na obrázku jako první vepře? Jste nejspíš člověk požehnaný ostrým intelektem a rozhodnou povahou, který neváhá podstoupit i velké riziko. Jinými slovy, máte perfektní recept na to, jak dosáhnout úspěchu. Vaši kolegové si vás cení jako vynalézavého řešitele problémů a vy se spoléháte na svou železnou vůli při manévrování v nepříznivých situacích.

Někdy přeceňujete své schopnosti, ale v takových chvílích nepotřebujete, aby vám ostatní dodávali sebevědomí. Dokážete být za všech okolností autentičtí, sví, čestní a nesmlouvaví. A za to vás lidé obdivují a cení si vás.

7. Medvěd

Medvěd
Autor: themindsjournal.com Medvěd

Pokud jste si jako první všimli mocného medvěda, jste nejspíš velmi rázný a houževnatý člověk, opravdový charakter. Máte ale i svou srdečnou a hravou stránku, kterou dáváte poznat jen lidem ve vašem nejbližším okolí.

Nějaké chození kolem horké kaše nebo dramatické výstupy, to není nic pro vás. Raději jednáte upřímně a na rovinu bez jakýchkoli záludností. A běda těm, kteří vás rozhněvají. Stejně jako medvěd jim pak dokážete poskytnout nezapomenutelný zážitek, když ukážete ostré zuby a strašnou sílu.

8. Pes

Pes
Autor: themindsjournal.com Pes

Zahlédli jste na obrázku jako prvního psa? Vy si nejspíš ceníte hlavně loajality a jste schopni bezpodmínečně milovat. Jste vždy laskaví, klidně byste se rozdali a na oplátku vám stačí mít důvěru. Pokud jde o lidi, které milujete, není nic, co byste pro jejich štěstí neudělali. Tváří v tvář nebezpečí dokážete pořádně vycenit zuby, jen abyste ochránili ty, které máte rádi.

Je jen jedna věc, kterou nedokážete tolerovat – zrada. Nikdy neodpustíte lidem, kteří zklamali vaši důvěru. Definice úspěchu pro vás znamená mít ve svém životě smysluplné, šťastné a láskyplné vztahy.

Zkuste si i další zajímavé testy: 

Chytrý obrázek odhalí, jakou máte emoční inteligenci

OTESTUJTE SE: Chytrý obrázek odhalí, jakou máte emoční inteligenci

Tajemný obrázek dokáže odhalit, jací jste partneři ve vztahu

OTESTUJTE SE: Tajemný obrázek dokáže odhalit, jací jste partneři ve vztahu

OTESTUJTE SE: Obrázek odhalí, co opravdu ve vztahu potřebujete

OTESTUJTE SE: Tento obrázek dokáže odhalit, co opravdu ve vztahu potřebujete

Test: Co vidíte na obrázku jako první?

OTESTUJTE SE: Co vidíte na obrázku jako první? A co to o vás vypovídá?

 

Ukažte dlaně a poznejte, jaká jste osobnost

5 nejlepších testů osobnosti: Co o vás dokážou prozradit dlaně a ruce?

reklama

Související témata: osobnost , typ osobnosti , test , optický test , povaha , zábavný test

reklama

Přečtěte si také

reklama