Seriály a filmy

27. července 2015 10:00

Petra Kloidová

9 nejlepších momentů Aramise a královny

Říkají mu smrtelný milenec. Aramis je statný, vysoký a nedokáže odolat krásným ženám. Stejně tak ony nedokážou odolat jemu. V devátém dílu Třech mušketýrů uvidíte, jak se tenhle záletný mušketýr zaplete do nebezpečné hry jménem láska. Vybrali jsme 9 nejlepších momentů Aramise s královnou Annou.

Aramis útočí svým hlobokým pohledem, bodá okouzlujícím úsměvem a hladí duši odlehčenými vtípky. Dokonalý muž, dalo by se říci. Až na to, že ženy se v jeho očích topí podezřele často. Jeho nebezpečně hluboké oči jsou mnohdy to, co vidí naposledy. Aramis je zkrátka riskantní milenec, aniž by se o to jakkoliv snažil. Kvůli jeho povolání se za ním pomsta táhne jako ten nejtěžší plášť z brokátu. Odolat však zvládne málokterá.

Je zcela jasné, že každý z Mušketýrů je zcela odlišný od toho druhého, ale jestli mají něco společného, je to rozhodně život na hraně. Zatímco Athos se snaží utopit svou minulost v alkoholu, d´Artagnan se se svou horkokrevností dokáže dostat během sekundy do problému, Aramis si vybírá naprosto nevhodné milenky. Jednou z nich byla i milenka kardinála. Její tělo skončilo na ledové zemi pohřebené podzimním listím.

Odolá mladá královna?

Mladá královna Anna, manželka Ludvíka XII., možná o okouzlujícím Aramisovi moc netuší. Jeho kouzlu ovšem utéct nemohla. V devátém dílu BBC seriálu Tři mušketýři mu podlehla úplně. Jejich příběh se však odehrává už nějakou dobu. Vzpomínáte?

1) Když d´Artagnan v prvním dílu zajal královnu jako rukojmí, došlo ke střelbě a zdatný Aramis vyděšenou královnu zachránil. Snažil se ji uklidnit.

2) První pohled z očí do očí naznačil, že vzniká příběh, kterého se možná oba dva jistým právem obávají.

3) Aramis dostal od královny malý dar za její záchranu. Mušketýr z ní nemůže spustit oči, což neuniklo ani ostatním. Svůj hravý úsměv si nechal na jindy, tentokrát se tají dech jemu.

4) V devátém dílu se někdo pokusí královnu zavraždit. Aramis se snaží nebezpečný moment odlehčit tím, že je to pro Mušketýry v podstatě naprosto obyčejný den. Královnu veze na koni.

5) Královna nabídne Aramisovi, který právě v potoce loví večeři (ryby), pomoc.

6) A zase ten jeho pohled, který často vydá za tisíc slov.

7) Mušketýři se společně s královnou dostanou do kláštera, odkud bojují s atentátníky. Aramis vtipně poznamenává něco o tom, že klášter je to místo, kde jeho rodiče doufali, že jednou skončí. Netuší však, že tam dávno skončila žena jeho srdci blízká...

8) "Každá žena, kterou jsem miloval, zemřela," obviňuje se Aramis. Anna mu však tvrdí, že je odvážný a čestný...a ti dva se nebezpečně sbližují.

9) Aramis a Anna neodolali. Bude jejich společně strávená noc mít fatální následky?

Tři mušketýry můžete sledovat každé pondělí ve 20.15 a to rovnou dva díly!

d'Artagnana čeká boj o přežití

Zasoutěžte si s Mušketýry:

Tři mušketýry uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.