Seriály a filmy

30. června 2016 03:00

Iva Kropáčková

Finanční HOROSKOP na ČERVENEC: Budete mít dost peněz?

Je před námi sedmý měsíc roku 2016 a první prázninový. Budete se mít dobře a budete dostatečně finančně zajištěni? Podaří se vám i přes dovolené něco ušetřit nebo vydělat víc? Můžete riskovat, půjčit si či raději více spořit? Na to se můžete zeptat i hvězd. Co říkají? To najdete tady...

Chcete nahlédnout do blízké budoucnosti a zjistit, jak na tom budete s rodinným rozpočtem v následujících týdnech a jaká bude atmosféra v práci? Hvězdy vám můžou napovědět... Přinášíme vám horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na červenec 2016, které se soustřeďují právě na oblast peněz a jejich vydělávání. Takže najděte si to své znamení a zjistěte, co můžete tento měsíc čekat. Jestli bude lepší více šetřit, jestli budete moci v práci polevit, zda-li přijdou nečekané výdaje, bezstarostná dovolená či naopak jestli můžete čekat příjmy do rodinné kasy navíc...

BERAN (21. březen - 20. duben)

V práci jste stabilní a vaše pozice se znovu potvrdí. Budete zažívat jeden úspěch za druhým a bude se vám opravdu dařit. Možná přijde i povýšení nebo se vám něco důležitého podaří vyřešit. Koncem měsíce se dozvíte nějaké tajemství. Finanční stránka bude v pořádku, dokonce máte našetřené i peníze na dovolenou. Něžné pohlaví, zdá se, že jste ale na všechno sami, ale umíte šetřit a dobře hospodařit. Koncem měsíce vám ale pomůže partner.

BÝK (21. duben - 20. květen)

V práci zažijete deprese a nespojenost. Nic nebude vycházet podle plánu a to vám začne vadit. Budete se cítit jako v beznadějné situaci, a to ještě i v půlce měsíce. Ke konci měsíce se vše změní a začne se vám dařit. Mějte trpělivost. Finance v červenci pro vás budou také problémové. Na začátku měsíce vám budou chybět, a dokonce začnete přemýšlet, co s tím udělat. Nakonec se vám podaří vše zaplatit, ale stále to nebude to pravé, co potřebujete.

BLÍŽENEC (21. květen - 21. červen)

V práci nebudete vědět, co máte udělat dřív, protože se to na vás začne valit ze všech stran. Máte nějaké resty z minulosti a ty se budou muset vyřešit do konce července. Také se objeví další jiná práce a nakonec nebudete vědět kudy kam. S financemi nebudete mít žádný problém, budou proudit tak, jak si plánujete. Dokonce si našetříte víc peněz na dovolenou.

RAK (22. červen - 22. červenec)

Už na začátku měsíce se objeví nějaké potíže s úřady a budete je muset vyřešit, což nakonec uděláte v druhé půlce měsíce, protože se k tomu dřív nedostanete. Koncem měsíce na vás padne únava a přijdou i určité ztráty. V bance ovšem máte dostatek financí, ale ty jsou na dovolenou. V půlce měsíce se vám zadaří a přijdou další peníze, a tak budete spokojeni. Koncem měsíce se spustí nějaké přesuny.

LEV (23. červenec - 22. srpen)

Dostanete dobrý nápad, který vám pomůže v práci. S tím jsou spojené schůzky a setkání v průběhu skoro celého měsíce. Nakonec se vám vše podaří a pracovně se vám začne skvěle dařit. Čeká vás možná i nová pracovní nabídka. Peníze by vám neměly chybět. Máte nějaké ušetřené z minulosti a za váš nový nápad můžete i nějaké další peníze obdržet.

PANNA (23. srpen - 22. září)

Neřešili jste dlouho některé záležitosti a to vás zastihne hned na začátku měsíce. Budete muset přidat, abyste mohli odjet na dovolenou, což se vám nakonec podaří. Odjedete a bude se vám na dovolené líbit. Užijete si legrace a odpočinku. Finanční situace je u vás vcelku stabilní, jen ta dovolená odčerpá všechny vaše naspořené peníze.

VÁHY (23. září - 22. říjen)

V práci vás čeká stres a občasné dohady s kolegy a nadřízenými. Je toho na vás hodně a někdy je potřeba vysadit. Dopřejte si odpočinek po práci a pak vše lépe zvládnete. S financemi si v poslední době vůbec nemusíte lámat hlavu. Peněz máte dostatek a to se ani v červenci nezmění.

ŠTÍR (23. říjen - 21. listopad)

Začátek měsíce bude pro vás radostný a v práci si ho užijete. Jen jste se ještě nezačali věnovat některým věcem, které bylo nutné už dávno řešit. Zavíráte oči a nechcete vidět nějaký problém, který se vleče už z minulosti. Vyřešte ho co nejdřív. Pokud jde o peníze, nejdřív vaše finance začnou stagnovat a vy z toho budete nešťastní. Pak se rozhodnete celou situaci řešit a začnete bojovat. A ke konci měsíce se objeví nové větší finance, které vám umožní dopřát si i dovolenou.

STŘELEC (22. listopad - 21. prosinec)

Práce je pro vás důležitá a vy se snažíte občas zapomenout na jiné problémy prostřednictvím práce. To není vždy nejlepší řešení, protože se tak přetahujete a může to odnést váš zdravotní stav. Snažte se také někdy odpočívat. V otázce peněz se vám v poslední době nedařilo tak, jak byste si představovali, a to vás nutilo více pracovat. Peníze vám teď přijdou v souvislosti s vaší pracovitostí.

KOZOROH (22. prosinec - 20. leden)

V práci máte už delší dobu nějaké problémy. Nedaří se vám tam tak, jak si představujete. Kolektiv je špatný, ale ještě není čas na to, abyste z práce odcházeli. Přijde jiná příležitost. Máte našetřené nějaké peníze, a tak si zatím na finance nemůžete stěžovat. Přesto jich potřebujete víc – a to je spojeno i s vaší prací. V budoucnu se to změní k lepšímu.

VODNÁŘ (21. leden - 19. únor)

V práci budete vytíženi tak, že nebudete vědět, co máte udělat dřív. Je před vámi však čas dovolené, a tak to vše v pohodě zvládnete. Na dovolenou pojedete sice unaveni, ale brzo se odpoutáte a dokážete se nabít novou energií. Peníze pro vás tento měsíc nebudou důležité. Umíte je vydělat, a tak víte, co si můžete dovolit utratit.

RYBY (20. únor - 20. březen)

V práci se vám podaří se posunout někam, kde jste chtěli být už před nějakým časem. Budete oslavovat a radovat se. Pozor si dejte na manipulaci někoho z vašeho kolektivu v práci. Peníze by vám mohly chybět na začátku měsíce, budete mít větší výdaje, ale vše zvládnete.

NÁŠ TIP: Spočítejte si v online kalkulačkách, kolik můžete ušetřit či vydělat:>>> Energie>>> Povinné ručení>>> Penzijní spoření>>> Hypotéka>>> Mobilní tarify>>> Kreditní karty

Novinky pro spotřebitele a spoustu tipů, jak ušetřit, najdete i na Facebooku Prima Rádce. Přidejte si nás...

Sdílejte článek
Štítky peníze horoskopy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.