FOTOGALERIE: V Olomouci byla rekordní účast a nejkrásnější dívky Česka

Další zastávkou naší akce "Prima jede... za vámi" byla o uplynulém víkendu Olomouc. Děkujeme všem, kteří na Horní náměstí přišli! Podívejte se na fotografie, které jste nám poslali.

Unikátní mobilní studio Zpráv FTV Prima kotvilo o uplynulém víkendu na Horním náměstí v Olomouci. A i když slunečnou sobotu vystřídala uplakaná neděle, davy fanoušků se jen hrnuly. Do Olomouce zavítal rekordní počet diváků TV Prima.

Zpravodajská roadshow TV Prima vypukla po oba víkendové dny tradičně v 15 hodin. Kromě protagonistů muzikálu Děti ráje zavítaly do Olomouce jedny z nejkrásnějších dívek Česka – Česká Miss 2014 Gabriela Franková, Česká Miss World Tereza Skoumalová a Česká Miss Earth Nikola Buranská. Všechny tři z Moravy pocházejí, Gabriela dokonce bydlí hned v uličce u náměstí, takže pod podiem viděla spoustu známých tváří. Fanouškům se rovněž podepisovali fotbalisté Sigmy Olomouc či moderátorka pořadu Prima COOL Re-play Alžběta Trojanová.

V rámci zábavného programu si přišel na své opravdu každý. Děti si zkusily malování na obličej, skákací hrad či kolotoč, rodiče zase ochutnali pivo, které se rozdávalo. Každý divák starší 18 let, který věděl heslo "Prima jede" dostal dárkově zabalenou láhev polotmavého piva. Částka za rozdané pivo činí jeden milion korun.

"Akce byla neuvěřitelná, nečekala jsem, že přijde tolik lidí. Počasí i přes nepříznivé předpovědi bylo téměř dokonalé. Autogramiáda trvala přes hodinu a za tu dobu jsem podepsala tolik fotek, až jsem myslela, že mi upadne ruka. Ani fixa to nevydržela a musela jsem ji v půlce vyměnit. S holkama jsme si to moc užily a bylo to moc prima," říká o sobotní autogramiádě miss Tereza Skoumalová.

"Opravdu jsem netušila, že náš pořad Re-play má v Olomouci tolik fanoušků. Krásně mě to překvapilo. I to, že lidé přišli, ačkoliv pršelo. Byla to zajímavá zkušenost," shrnula pak nedělní dění Alžběta Trojanová.

Doprovodný program akce Prima jede... za vámi předchází živému vysílání Zpráv FTV Prima od 18.55. Tentokrát moderovali Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel.

"Do Olomouce jsem se těšila o to víc, že je to moje univerzitní město a moc ráda se tam vracím. Diváci na náměstí byli skvělí, byla tam úžasná atmosféra, která z každého vysílání dělá nezapomenutelný zážitek," říká Kašparovská.

"Po Mikulově a Hradci to byla naše třetí cesta za diváky. V Olomouci přišlo zatím nejvíc diváků, pro které každý den připravujeme Zprávy. Navíc v Olomouci jsem zažil spoustu úžasných akcí, takže jsem věděl, že s místními diváky si užijeme i naši víkendovou návštěvu. Takhle blízko živému vysílání ještě určitě nebyli," dodal Hauptvogel.

Vítězná fotografie od diváků. Gratulujeme! Foto: Michaela Sopko

Jak vám to sluší?

Jako vítěznou fotografii od vás diváků jsme tentokrát vybrali tento snímek od Michaely Sopko, která nám napsala: "Jsem amatérská fotografka, která ráda fotí lidi na různých takovýchto akcích. Na fotkách není nikdo známý a nikdo z lidí netušil, že byl fotografován."

Míšo, děkujeme a za odměnu posíláme dva lístky do kina (předání domluvíme prostřednictvím uvedeného e-mailu).

Děkujeme ale i vám všem ostatním, kteří jste poslali své fotografie, i těm, kteří se o víkendu do centra Olomouce na akci Prima jede... za vámi přišli podívat.

Prohlédněte si fotogalerii z došlých fotek – najdete se tam?

Akce Prima jede... za vámi pokračuje i příští víkend!

Prima jede… za vámi a tento víkend zavítá do Plzně na Náměstí Republiky, kde se na vás budou těšit Klára Doležalová a Karel Voříšek.

V sobotu i v neděli tam pro vás bude připraveno zábavné odpoledne se zpěváky muzikálu Děti ráje, Kamilou Nývltovou, skupinou Queenie a samozřejmě moderátory FTV Prima.

Živě se odtud bude vysílat i celá zpravodajská hodina FTV Prima.

Těšíme se na vás!

Termíny dalších zastávek akce Prima jede... za vámi!

27. a 28. 9. 2014 Plzeň Náměstí Republiky4. a 5. 10. 2014 Liberec Náměstí Dr. Edvarda Beneše11. a 12. 10. 2014 Jihlava Masarykovo náměstí

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede... za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz.

Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledalo optimální řešení pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.