FOTOGALERIE z Liberce: Na akci Prima jede proběhly i zásnuby!

Prima jede... za vámi – a o uplynulém víkendu kotvila se svým unikátním mobilním studiem na náměstí Dr. E. Beneše v Liberci. Podívejte se, jak vám to sluší s tvářemi TV Prima! Která divácká fotografie tentokrát vyhrála?

Jako vítěznou fotografii od vás diváků jsme tentokrát vybrali tento snímek od Petra Gerhardta z Jablonce nad Nisou.

Napsal nám: "Děkujeme za nádherné chvíle v Liberci, a to především jménem mého pětiletého syna Petra. Tak hrozně moc chtěl vidět ´své hrdiny´ z TV, že jsme vyrazili společně do Liberce. Odměnou nám byla úžasná atmosféra a pro Péťu splnění jeho snů. Setkal se s ´Romanem, Gábi i Zdeňkem´ a viděl celý team Primy. Děkujeme Primo, jste Prima a díky za SUPER PRIMA víkend v Liberci."

I my Petrovi děkujeme za přízeň a za odměnu posíláme filmovou výhru. (Předání domluvíme prostřednictvím uvedeného e-mailu.)

Děkujeme ale i vám všem ostatním, kteří jste poslali své fotografie, i těm, kteří se o víkendu do centra Liberce na akci Prima jede... za vámi přišli podívat.

Prohlédněte si fotogalerii z došlých fotek – najdete se tam?

V rámci akce Prima jede... za vámi se v Liberci odehrály i netradiční zásnuby.

O ruku však tentokrát nepožádal muž, ale žena. Jistá slečna z Liberecka se s týmem zpravodajské roadshow domluvila, že svého partnera konečně uloví. Dodala soukromé video, vzala si mikrofon a následovala samotná žádost. Dojatý a zaskočený muž nakonec řekl své „ANO“.

Vše viděl i moderátor pořadu Kdo je kdo? Petr Vondráček, kterého obrovský zájem diváků mile překvapil. „Jsem opravdu rád, že dorazilo tolik lidí, a hlavně, že vyšlo počasí. Bylo to moc příjemné odpoledne,“ uvedl Vondráček.

Doprovodný program představil i v Liberci velkou škálu umělců. Diváci mohli slyšet Děti ráje, Maxim Turbulenc, Kamilu Nývltovou či Queenie. Speciálními hosty pak byli i šéfkuchař a moderátor pořadu Teď vaří šéf! Zdeněk Pohlreich či moderátor Duelů a Partie Jan Punčochář.

Samotné Zprávy FTV Prima pak byly v režii Gabriely Kratochvílové a Romana Šebrleho. Ten coby aktivní sportovec neváhal zasednout k veslování, aby předvedl svou kondici. Soupeře sice neporazil, ale oblek propotil natolik, že se před živým vysíláním musel jít rychle převléknout.

„Byla jsem z celé atmosféry nadšená. Zájem lidí je neskutečný, moderování mě navíc nesmírně baví, tak jsem ráda, že přišlo obrovské povzbuzení do další práce,“ neskrývala radost Gabriela Kratochvílová. Zájem ostatně pocítila i na večerní autogramiádě, na níž se podepisovala nejen s Romanem, ale i kolegyněmi Bárou Kozákovou a Lucií Šilhánovou.

Zpravodajská roadshow Prima jede za vámi vyvrcholí o víkendu 11. a 12. října v Jihlavě. Bude to už desáté město, kam TV Prima letos zavítá. Na místě budou moderovat Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel, kteří celou roadshow v srpnu zahajovali v Mikulově.

Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz. I příští pondělí oceníme tu nejlepší.

Na co se můžete těšit?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.