Seriály a filmy

27. července 2015 10:00

Petra Kloidová

Mušketýři se vrací na obrazovky. Sedmý a osmý díl uvidíte v neděli!

Po krátké pauze ve vysílání Třech mušketýrů způsobené programovými změnami podzimního schématu vysílání, uvidíte pokračování druhé řady. Na Tři mušketýry se můžete těšit tuto neděli ve 12. 40!

A co uvidíte v sedmém a osmém dílu Třech mušketýrů?

Sedmý díl bude na téma manželství. Králova sestřenice, princezna Louise (Perdita Weeks), je přepadena, když je za doprovodu Mušketýrů na své cestě z Matua do Švédska, aby stvrdila politické manželství výhodné pro Francii.

Mušketýři musí rychle zjistit, kdo manželství s ní naplánoval, aby ochránili jak jí, tak i spojenectví těchto dvou zemí. Ukáže se ale, že i ostatní důležité osobnosti královského dvora jsou v nebezpečí. Jak se bude vyvíjet dál vztah d´Artagnana a Constance, kteří si naposledy konečně padli do náručí? Máte se na co těšit!

Porthos najde svého otce

Tajemství, které se táhne celou druhou sérii Mušketýrů je konečně odhaleno. V osmém dílu Treville řekne Portohosovi kdo je jeho otec a tak Porthos odhalí pravdu o jeho rodinném původu a vyžaduje od svého nově nalezeného otce Marquise Belgarda (Liam Cunningham) odpovědi. Pozná také svou nevlastní sestru Eleanor (Emma Hamilton) a jejího manžela Levesqueho (Steven Cree).

Když se dozví více o své minulosti, pochybuje Porthos o svém místě ve skupině Mušketýrů. Jenže Mušketýři mají na jeho novou rodinu špatná podezření. A ukáže se, že zcela oprávněně. Zachrání totiž mladou dívku, kterou Levesque unesl, aby pro něj pracovala v nevěstinci. O tom Belgard očividně nic netuší a poprosí Porthose, aby nenáviděného zetě zabil.

Constance musí učinit rozhodnutí o její budoucnosti s d´Artagnanem poté, co jí doktor Lemay (Ed Stoppard) požádá o ruku.

Dva díly Třech mušketýrů uvidíte už tuto neděli ve 12.40!

Zasoutěžte si s Mušketýry:

Tři mušketýry uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.