Seriály a filmy

27. července 2015 10:00

Petra Kloidová

Mušketýři se vrací na obrazovky. Sedmý a osmý díl uvidíte v neděli!

Po krátké pauze ve vysílání Třech mušketýrů způsobené programovými změnami podzimního schématu vysílání, uvidíte pokračování druhé řady. Na Tři mušketýry se můžete těšit tuto neděli ve 12. 40!

A co uvidíte v sedmém a osmém dílu Třech mušketýrů?

Sedmý díl bude na téma manželství. Králova sestřenice, princezna Louise (Perdita Weeks), je přepadena, když je za doprovodu Mušketýrů na své cestě z Matua do Švédska, aby stvrdila politické manželství výhodné pro Francii.

Mušketýři musí rychle zjistit, kdo manželství s ní naplánoval, aby ochránili jak jí, tak i spojenectví těchto dvou zemí. Ukáže se ale, že i ostatní důležité osobnosti královského dvora jsou v nebezpečí. Jak se bude vyvíjet dál vztah d´Artagnana a Constance, kteří si naposledy konečně padli do náručí? Máte se na co těšit!

Porthos najde svého otce

Tajemství, které se táhne celou druhou sérii Mušketýrů je konečně odhaleno. V osmém dílu Treville řekne Portohosovi kdo je jeho otec a tak Porthos odhalí pravdu o jeho rodinném původu a vyžaduje od svého nově nalezeného otce Marquise Belgarda (Liam Cunningham) odpovědi. Pozná také svou nevlastní sestru Eleanor (Emma Hamilton) a jejího manžela Levesqueho (Steven Cree).

Když se dozví více o své minulosti, pochybuje Porthos o svém místě ve skupině Mušketýrů. Jenže Mušketýři mají na jeho novou rodinu špatná podezření. A ukáže se, že zcela oprávněně. Zachrání totiž mladou dívku, kterou Levesque unesl, aby pro něj pracovala v nevěstinci. O tom Belgard očividně nic netuší a poprosí Porthose, aby nenáviděného zetě zabil.

Constance musí učinit rozhodnutí o její budoucnosti s d´Artagnanem poté, co jí doktor Lemay (Ed Stoppard) požádá o ruku.

Dva díly Třech mušketýrů uvidíte už tuto neděli ve 12.40!

Zasoutěžte si s Mušketýry:

Tři mušketýry uvidíte každé pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.