Seriály a filmy

17. září 2014 19:00

Gabriela Gabrielová

Prima jede... do Olomouce. A bude to jízda ve znamení krásy. Proč?

Unikátní mobilní studio TV Prima zakotví o tomto víkendu na Horním náměstí v Olomouci. A nepřiveze jen živé vysílání přímo z mobilního studia, ale i bohatý doprovodný program pro celou rodinu či hvězdné tváře.

Moderátor Tomáš Hauptvogel si nejvíc oblíbil atrakce, konkrétně střelnici, u které zápasil tak dlouho, dokud neulovil suvenýr pro kolegyni Terezii Kašparovskou. Zkusil zkrátka jednu z atrakcí, které jsou tu pro všechny návštěvníky.

Akce Prima jede za vámi nabízí každý víkend unikátní pohled do zákulisí Zpráv FTV Prima a zároveň přiváží bohatý doprovodný program, který vrcholí vždy v 18.55, kdy začíná vysílání Zpráv přímo z mobilního studia.

"Bylo to skvělé, naši diváci byli opět úžasní. Jsem ráda, že mezi ně pravidelně vyjíždíme, je to velký zážitek a cenná zkušenost," říká Terezie Kašparovská, která po boku Tomáše Hauptvogela vysílala z mobilního studia už podruhé - premiéru totiž měli v Mikulově, kde celá zpravodajská roadshow TV Prima odstartovala.

To moderátor VIP zpráv Miroslav Šimůnek si mobilní studio "osahal" poprvé. "Byla to má premiéra, neobešla se bez nervozity. Ovšem hradečtí diváci byli natolik úžasní, že si to hodně užívám," uvedl Šimůnek.

Program akce Prima jede za vámi startuje v sobotu i v neděli v 15 hodin. V sobotu se divákům představili Josef Klíma i protagonisté Dětí ráje. Na skok se na Velkém náměstí objevil i Richard Genzer, který přišel pozvat diváky Primy na novou show TGM: Talkshow Geni a Míši, která startuje už v neděli v 21.30 po novém seriálu Vinaři.

Akce Prima jede… za vámi startuje po oba víkendové dny v 15 hodin. Součástí programu jsou i autogramiády.

Zprávy FTV Prima budou na místě moderovat Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel.

"Těším se do Olomouce o to víc, že je to moje univerzitní město, ráda se tam vracím. Diváci jsou na náměstích skvělí, je tam úžasná atmosféra, která z každého natáčení dělá silný zážitek," pochvaluje si roadshow Terezie Kašparovská.

Z hvězd spojených s FTV Prima do Olomouce v sobotu zavítá trojice krásek z České Miss Gabriela Franková (Česká Miss 2014), Tereza Skoumalová (Česká Miss World 2014) a Nikola Buranská (Česká Miss Earth 2014).

V neděli potěší všechny hráče videoher jejich idol z pořadu RE-play Alžběta Trojanová. A nebudou chybět ani místní hvězdy – fotbalisté klubu SK SIGMA Olomouc. O hudební vystoupení se postarají protagonisté muzikálu Děti ráje, skupina Maxim Turbulenc, skupina Queenie a muzikálové hity zapějí František Pytloun, Bořek Slezáček a Genny Ciatti.

Akce Prima jede… za vámi se na Horním náměstí koná pod záštitou statutárního města Olomouc.

Posílejte nám své zážitkové foto z akce Prima jede za vámi. Těšíme se na ně a nejlepší oceníme. Své momentky zasílejte na primajede@iprima.cz.

Termíny dalších zastávek akce Prima jede... za vámi!

20. a 21. 9. 2014OlomoucHorní náměstí
27. a 28. 9. 2014PlzeňNáměstí Republiky
4. a 5. 10. 2014LiberecNáměstí Dr. Edvarda Beneše
11. a 12. 10. 2014JihlavaMasarykovo náměstí

Podívejte se na vaše fotky

Zajímavost o mobilním studiu:

"Materiály, které jsme použili, zahrnují standardní ocelové a hliníkové profily, ale i složité materiály, jako je polykarbonát s obsahem křemíku apod. Bylo použito 6,5 tuny ocele, 500 kg hliníku, 66 m2 polykarbonátu, 100 m2 kompozitních desek, více než 1000 m kabeláže, 60 ks výsuvných mechanismů, 54 m vodivých profilů, 30 litrů barvy apod. Vždy se hledalo optimální řešení pro to, aby byl dodržen termín," říká architekt Jaroslav Holota.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.