Prima jede za vámi: Do Liberce míří Šebrle s Kratochvílovou i Pohlreich!

Zpravodajská roadshow Prima jede za vámi pokračuje o víkendu v Liberci. Náměstí Dr. E. Beneše se tak na dva dny promění v unikátní mobilní studio, z něhož se živě odvysílají další Zprávy FTV Prima. Na místě je budou moderovat Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle.

„Liberec mám ráda, vždycky mi bude evokovat dětství, ať už výlety se školou nebo s rodiči. Dlouho jsem tam nebyla, možná právě od toho dětství, takže se do Liberce moc těším. Už proto, že si osvěžím všechny hezké vzpomínky,“ říká moderátorka Zpráv FTV Prima Gabriela Kratochvílová.

Za Divácké zprávy bude na místě moderátorka Lucie Šilhánová, Krimi zprávy pak zastoupí Bára Kozáková, která se zdejšího publika nemůže dočkat.

„Do Liberce se těším moc, stejně tak jako na každý výjezd s naším kamionem. Ta atmosféra, která na náměstích je, je nezapomenutelná a dodává mi strašnou energii. K Liberecku mám silný vztah. Jako náctiletá jsem nedaleko Liberce, přesně v Hejnicích, trávila skoro každé léto na chalupě u mé kamarádky Evy. Takže vzpomínek na toto místo mám opravdu hodně a věřím, že na náměstí do Liberce dorazí i kamarádi, které jsem už léta neviděla,“ směje se Bára Kozáková.

„Naše mobilní Zprávy doprovází neskutečná atmosféra. Věřím, že to bude stejné i v Liberci a že si to lidé s námi užijí, stejně jako my s nimi. A tím, že jsem z Mladé Boleslavi, tak doufám, že za mnou přijede i rodina. Bratranec se staví určitě, je doktor v liberecké nemocnici, takže mezi operacemi bude vítán,“ dodává Lucie Šilhánová.

Zpravodajská roadshow Prima jede za vámi je spojena i s velkým doprovodným programem, který po oba víkendové dny startuje v 15 hodin. V sobotu vystoupí Děti ráje či Maxim Turbulenc, v neděli pak Kamila Nývltová a skupina Queenie. V rámci pravidelných autogramiád se pak na místě objeví moderátor pořadu Kdo je kdo? Petr Vondráček i Zdeněk Pohlreich, který momentálně předvádí své gastronomické zkušenosti v pořadu Teď vaří šéf!

Akce Prima jede za vámi je jedinečnou zpravodajskou roadshow, v rámci níž diváci sledují živé vysílání Zpráv FTV Prima přímo na svém náměstí. Vše se odbavuje z unikátního mobilního studia, které moderátorům nabízí veškerý komfort – od maskérny přes redakční místnost až po samotný zprávařský stůl.

Liberec je už devátou zastávkou TV Prima, celá roadshow vyvrcholí příští víkend v Jihlavě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.