VIDEO: Patříte do retro pořadu o vaření, ne do Prostřeno!, rýpe do soutěžících Bohdan

V pátek dojde opět na výčitky. A paradoxně bude jejich největším zdrojem jediný muž tohoto týdne Bohdan. Jak mu to dámy spočítají, to uvidíte v pátek od 18 hodin na Primě v Prostřeno!

Janu (60) mají všichni za skvělou kuchařku a netají se velkými očekáváními. Zejména Bohdan. Leč právě z jeho strany přijde hned úvodem večera zásadní kritika. Vyčte hostitelce absenci domácího pečiva k předkrmu a ani salát mu chutnat nebude, protože je prý zvyklý na jiné koření.

A Bohdan nezůstane jen u této kritiky. Aniž by byl už ten správný čas na rekapitulaci a hodnocení týdne, začne předhazovat dámám to, že očekával více a že to bude jejich věkem! Bohdan možná nechtěl nikoho urazit, ale empatie by potřeboval více, a zejména galantnosti.

Během posledního večera se mu povede všechny dámy zcela zbytečně urazit a sebe sama zesměšnit. Náladu u stolu lehce srovná zábava (masáže a cimbálovka), ale vztahy mezi soutěžícími se už určitě jen tak nespraví…

Podívejte se, proč se jeho chování ostatním dámám nelíbilo:

A jaká byla nakonec zábava:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.