VIDEO: Proč Gábina z Prostřeno! nevezme rybu do pusy?

Invalidního důchodce Miroslava (46) do soutěž přihlásili místní hasiči a dají o sobě vědět. Snad nehoří!?

Všichni jsou zvědaví, jak to bude ve finále probíhat u Míry a jak moc se invalidní důchodce na svůj večírek posilní. Ten se snažil hosty pobavit, ale zatím mu to moc nevcházelo. Podaří se mu to během poslední večeře ve Frýdnavě u Habrů?

V rodinném domě po rekonstrukci je znát pečlivá manželčina ruka. Míra je překvapivě normální. „Kdyby byl takový celý týden,“ povzdechne si Gábina, „to by bylo fajn.“

Na někoho působí unavený hostitel až sklesle a určitě nervózně. I když komunikuje, dolévá a stará se, na jídlo se hosté poněkud načekají. A protože se Míra pivkem posiluje už u vaření, prostře trochu chaoticky. Klasické menu s gulášem a štrúdlem nikoho nepřekvapí.

„Nemám rád moderní vaření s italskými recepty,“ přiznává. Předkrm není úplně tradiční, je to pstruh na másle, protože hostitel je vášnivý rybář, i když tihle pstruzi budou kupovaní.

Jak to?

Mirek se pustí i do kynutého knedlíku ke svému guláši z divokého kance. Na ten se překvapivě těší i Gábina, přestože pstruha se ani nedotkla, ryby se jí oškliví. Guláš z divočáka má průměrný ohlas. Na pořadu je ještě klasický uzený vývar, možná lehce přesolený, a na závěrečný závin Mirek těsto koupí, jak správně tipuje Libor. A co si Míra pro hosty připravil za zábavu? Karaoke ve své dílně v garáži.

Kdo to ocení a kdo se bude takové lidové zábavy bát?

Dokázal si to Míra u svých soupeřů vyžehlit? A proč přijedou hasiči?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.