Celebrity

16. ledna 2023 18:50

Eliška Reiglová

Julii Roberts šokovaly výsledky testů DNA. Odhalily pravé jméno slavné herečky

Když herečka Julia Roberts (55) souhlasila s účastí v televizním pořadu, v němž lidé pátrají po svých kořenech a odhalují tajemství svých předků, nemohla tušit, jak šokující zjištění ji čeká. Příjmení, pod kterým si vybudovala kariéru stejně jako její bratr a neteř, ve skutečnosti nikomu z nich nemělo náležet.

Julia Roberts patří mezi nejznámější hollywoodské herečky a její jméno zná každý milovník filmů. O to větším šokem pro ni bylo, že se ve skutečnosti měla jmenovat úplně jinak – stejně jako její o něco méně slavný bratr Eric a mladá a populární neteř Emma. Testy DNA a související pátrání po předcích odhalily, že muž, po němž nosí příjmení, s nimi vlastně nemá geneticky nic společného.

Julia Roberts měla také sestru, ta v roce 2014 umřela na předávkování:

Praprababička a záletník

Hereččina praprababička Rhoda Suttle Roberts se provdala za Willise Robertse, muže, po němž nosí příjmení Julia, její bratr i její neteř. Po jeho smrti ovšem měla poměr se ženatým mužem a celých 10 let poté přivedla na svět syna Johna. Ten už ale biologicky pochopitelně nebyl Roberts.

„Databáze nás dovedly k muži jménem Henry McDonald Mitchell Jr. Biologicky tedy nejste Roberts, ale Julia Mitchell,“ řekl moderátor pořadu Finding Your Roots šokované herečce.

Značka Roberts

Robertsovi se dnes už dají považovat za proslulý herecký klan, byť ve skutečnosti pod tímto příjmením slavní být nemuseli. Julia hrála v řadě hollywoodských trháků. V mnoha filmech a seriálech se objevil i její starší bratr Eric Roberts, který ovšem nedosáhl takové popularity jako sestra.

Otcovu slávu dokázala překonat Emma Roberts, Juliina neteř. V oblíbené hororové sérii Vřískot hrála ve čtvrtém filmu vražedkyni, 10 let je hvězdou seriálu American Horror Story a představila se také v mnoha oblíbených romantických komediích.

Sdílejte článek
Štítky genetika DNA otec herečka příjmení Julia Roberts Eric Roberts genetické testování Emma Robertsová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.