Celebrity

28. října 2022 12:00

Tomáš Durčák

Liam Neeson či Chandler z Přátel. S kým randila Julia Roberts, než se šťastně vdala?

Julia Roberts, která slaví 55. narozeniny, je již 20 let šťastně provdaná za Daniela Modera (53). To však neznamená, že by za sebou neměla pestrý randicí život. Právě naopak, mezi její partnery v minulosti patřila řada „áčkových“ celebrit, mimo jiné Liam Neeson (70) či Kiefer Sutherland (55). Kdo další má čestné místo na jejím seznamu?

Prvním opravdu známým partnerem Julie Roberts se stal Liam Neeson. S hvězdou snímku Schindlerův seznam (1993) se herečka seznámila v roce 1987 během natáčení filmu Spokojenost (1988). Mezi oběma přeskočila jiskra a nakonec z toho byl vztah, který vydržel jeden rok. Liam a Julia podle všeho dokonce krátce bydleli v jedné domácnosti. Jak se ale ukázalo, láska na celý život to nakonec nebyla.

Je podle slavných českých dam a mužů Julia Roberts půvabná žena?

Po tomto nezdaru však Julia nezůstala příliš dlouho sama. Ještě ten samý rok se při natáčení filmu Ocelové magnólie (1989) seznámila s Dylanem McDermottem (61), jenž v komedii ztvárnil jejího manžela. Šlo o velmi vášnivý dvouletý vztah, v němž Dylan dokonce požádal Julii o ruku. Přesto i jejich partnerství skončilo v roce 1990 nezdarem, když se herečka rozhodla snoubence opustit.

Kiefer Sutherland, Jason Patric a první manžel Lyle Lovett

Opět však nezůstala sama příliš dlouho. Již v dubnu 1990 znovu potkala svého bývalého milence Kiefera Sutherlanda na natáčení thrilleru Hráči se smrtí a i tento románek nakonec přerostl ve vztah. Pár dokonce po méně než roce randění oznámil zasnoubení. Avšak pouhé tři dny před svatbou, jež byla plánovaná na červen roku 1991, hlavní hrdinka filmu Nevěsta na útěku (1999) pláchla i ze své vlastní veselky.

V den, kdy měla kráčet k oltáři a vzít si za manžela Kiefera Sutherlanda, odletěla na dovolenou s dobrým přítelem Jasonem Patricem (56). Během společné cesty do Irska Julia zapomínala na již druhé nepodařené zásnuby právě románkem s tímto hercem. Následující pokus vybudovat společný vztah však nevyšel a pár se rozešel ještě do konce roku 1991.

Zanedlouho poté vyrazila opět na lov ve vodách svého okolí a nemusela hledat dlouho. Během natáčení filmu Hráč (1992) se seznámila s country zpěvákem a písničkářem Lylem Lovettem (64) a mezi oběma okamžitě vzniklo romantické pouto. Tentokrát tak silné, že v červnu 1993, dva roky po posledních nevydařených zásnubách, řekla Julia Roberts ve svých 25 letech jako nevěsta poprvé „ano“.

Matthew Perry a Benjamin Bratt

Manželství s o 10 let starším slavným zpěvákem však od počátku provázely problémy a neshody. Nakonec nevydrželo ani dva roky a v březnu 1995 se Julia s Lylem rozvedla. Ještě do konce téhož roku však začala flirtovat s novým mužem. Tím byl Matthew Perry (53), který právě zažíval strmý vzestup popularity díky postavě Chandlera Binga v dnes kultovním sitcomu Přátelé.

Dvojice spolu nejdříve jen flirtovala na dálku, vše ale velmi rychle přešlo v randění. Producenti seriálu navíc shodou okolností nabídli Julii – v té době již globálně známé hollywoodské hvězdě – že by se mohla objevit v jedné epizodě seriálu. Herečka souhlasila, ale jen pod podmínkou, že její postava bude sdílet dějovou linku právě s Chandlerem.

Pouhé dva měsíce po natáčení zmíněného dílu však Matthew Perry Julii opustil. Až letos ve své nové biografické knize herec přiznal, jaký byl skutečný důvod tehdejšího rozchodu. „Randění s Julií Roberts na mě bylo příliš. Pořád jsem se jen bál, že se se mnou rozejde. Proč by taky ne? Nebyl jsem pro ni dost dobrý a nikdy bych ani nebyl,“ napsal. „A tak než abych čelil nevyhnutelné agonii z její ztráty, rozhodl jsem se to s překrásnou a skvělou Julií Roberts ukončit sám. Nedokážu popsat výraz úžasu a zmatení v její tváři, když jsem jí to řekl,“ dodal Perry.

Dalším (a předposledním známým) partnerem Julie Roberts se stal herec Benjamin Bratt (58), s nímž ve skutečnosti prožila jeden ze svých nejdelších vztahů vůbec. Do oka jí podle všeho padl na podzim roku 1997, kdy je seznámili jejich společní přátelé v New Yorku. Opět přeskočila jiskra a pár spolu nakonec randil téměř čtyři roky. Informace o jejich rozchodu se objevila v červnu 2001.

Konečně ten pravý

Z dosavadního výčtu by se mohlo zdát, že co osud Julii Roberts nadělil v herecké kariéře, to jí naopak vzal v osobním životě. Nakonec se však pochybnosti o tom, zda dokáže najít svou životní lásku, ukázaly být liché.

Julia se totiž v roce 2001 při natáčení filmu Mexičan zakoukala do jednoho z kameramanů jménem Daniel Moder. Ten byl sice v té době ženatý, avšak nakonec kouzlu hollywoodské star nedokázal odolat a ještě v roce 2001 podal žádost o rozvod. O rok později se potom s Julií Roberts vzali a žijí spolu šťastně až dodnes.

V roce 2004 se manželům narodila dvojčata Hazel a Phinnaeus, v roce 2007 pak jejich třetí syn Henry. I přesto, že vztah během let potkaly jisté výzvy, podařilo se Julii a Dannymu udržet své pouto pevné a zdá se, že by opravdu mohlo trvat navždy.

Sdílejte článek
Štítky výročí partneři muži narozeniny vztahy manželé Matthew Perry Julia Robertsová Liam Neeson Kiefer Sutherland osudoví muži Danny Moder Benjamin Bratt Jason Patric Dylan McDermott Lyle Lovett

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.