Celebrity

13. června 2022 11:54

David Laštovka

Obrat ve vztahu Patrasové a Slováčka. Vyrazili společně k moři, Dáda na sobě maká

Jak exkluzivně zjistil web Prima Ženy, Dagmar Patrasová (66) s manželem Felixem Slováčkem (79) vyrazili po dlouhých letech na společnou dovolenou. Místem jejich letních radovánek se stal Tunis. Čas ale netráví jen opalováním na pláži a koupáním v moři, dovolenou pojali velmi sportovně.

Dáda s Felixem se v Tunisu účastní tenisového turnaje osobností. Čas spolu nejčastěji tráví na kurtu, kde pobývají několik hodin denně. Jak prozradil webu Prima Ženy jejich osobní trenér Jan Karvay, oba jsou ve skvělé formě a užívají si společné chvíle. „Jsou naprosto v pohodě. Je vidět, že jsou sehraní, a to nejen na tenisovém kurtu,“ uvedl Jan Karvay.

Jak si Felix Slováček užil svou nedávnou oslavu narozenin?

Podle fotek, které se naší redakci podařilo získat, je patrné, že z Dády a Felixe čiší naprostá pohoda. Působí uvolněně a velmi spokojeně. Vypadá to, že další manželská krize je definitivně zažehnána. „Felix sice v květnu oslavil 79. narozeniny, musím ale říct, že na to absolutně nevypadá a stále si udržuje skvělou fyzičku. To, co předvádí na kurtu ve svých letech, je obdivuhodné. Kam se na něj hrabou někteří mladší kluci. A Dádě to s tenisovou raketou také jde. Tenis ji baví a je moc šikovná. Stejně jako Felix je ve formě,“ dodal Jan Karvay.

V Tunisu se Felix s manželkou Dagmar zdrží týden. „Je to tady po všech stránkách tak úžasný, že si myslím, že se nikomu nebude chtít ani zpátky domů,“ poznamenal s úsměvem tenisový trenér Patrasové a Slováčka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.