Móda a krása

28. listopadu 2022 09:03

Komerční sdělení

Pečujte o dekolt, odmění se vám mladistvým vzhledem

Kosmetická značka Orlane nabízí jedinečná řešení. Jedním z nich je přípravek pro péči o dekolt, na který ženy často zapomínají. Právě sérum pro tuto partii díky správnému složení pleť posiluje a zabraňuje invazi lipidů a toxinů. Skvělá volba, když chcete zpomalit čas. Pečujte o části těla, které na vás mohou hodně prozradit.

Vzhledem k tomu, že pokožka dekoltu není příliš silná ani chráněná podkožním tukem, je velmi křehká. V zimních měsících je často chráněna roláky, pleteninami, teplými hřejivými kusy oděvu. A právě ty mechanicky poškozují citlivou oblast dekoltu. Což vede ke zvýšenému vzniku vrásek v definované oblasti. Pokožka je zarudlá, vysušená, se sklonem ke vzniku nehezkých rýh.

Také výživa ovlivňuje váš vzhled v těchto partiích. Jakmile pokožka začne ztrácet pevnost a rysy podbradku jsou méně definované, je na čase sáhnout po přípravku, který inkriminované partie probudí opět k životu a nedovolí jim stárnout tak rychle. Máte svůj oblíbený přípravek, který v takových situacích používáte? Vyzkoušejte inovaci od Orlane Paris. Díky ní se vaše rysy opět zpevní a vrásky zmizí.

Vyzkoušejte tip, díky kterému se váš dekolt stane pro muže magnetem:

B21 EXTRAORDINAIRE SÉRUM KRK A DEKOLT
50 ml za 2742 Kč

Hlavními účinnými látkami tohoto přípravku jsou Youth Reset Komplex, který stimuluje proteiny dlouhověkosti, chrání telomery, snižuje hladiny progerinu a taktéž obsahuje 21 aminokyselin kosatce bledého. Ty jsou základními stavebními kameny každého proteinu a pomáhají budovat mladší a plnější pleť. Přípravek regeneruje a stimuluje produkci „molekul mládí“, kolagenu, elastinu, GAGS, zevnitř důkladně rekonstruuje pokožku, má zpevňující a vypínací účinky. Po aplikaci taktéž dochází k opravě povrchu pokožky, je vyvíjen stimulační účinek na regeneraci buněk.

Složení přípravku podporuje kontrakci kolagenových vláken a chrání vlákna elastinu. V neposlední řadě pomáhá v boji proti uvolňování vláken a zvyšuje odolnost a pružnost pokožky. Velkým benefitem je luxusní hydratační krémová textura se sílou séra, která vypíná a zpevňuje krk a vyhlazuje dekolt i poprsí.

Použití: Aplikujte ráno a/nebo večer na důkladně vyčištěnou a tonizovanou pleť.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop či v síti prodejen Marionnaud, v online shopu Dr.Max. Další partnery najdete na orlanecz.com.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.