Móda a krása

5. října 2022 10:51

Komerční sdělení

Vůně pro každou příležitost, náladu i šatník. Kterou zvolíte vy?

Kosmetická značka Orlane nabízí řešení pro každou ženu. Milujete sportovní životní styl? Pak byste měla nosit aktivní vůni, která podtrhne vaše tempo. Jste-li založením romantička, pak vám bude slušet jemná květinová vůně. Aneb celkové sdělení: Nenoste stále jednu vůni, ale střídejte je podle nálady, příležitosti, outfitu. Vyzkoušejte portfolio vůní značky Orlane.

Kosmetická značka Orlane je nejen skvělým pomocníkem pro péči o pleť, ale nabízí také jedinečné doplňky, se kterými vám to bude slušet za všech okolností. Ano, řeč je o parfému, který je vizitkou, a jak prohlásila módní návrhářka Coco Chanel, je také podpisem ženy, který v místnosti zůstává dlouho poté, co dáma opustila společnost. Jak si budou vaši přátelé, kolegové, partner, pamatovat vás?

Pravidlem je, že stále více žen používá jednu vůni, na kterou jsou zvyklé. Faktem ale je, že právě tu po nějaké době přestávají vnímat, a vůbec tedy netuší, jak se rozvoní a jaký je výsledný dojem z ní. Navíc na používání parfému stále přidávají, což například kolegům v práci konvenovat nemusí.

Obecně sice platí, že je dobré najít si jednu signifikantní vůni, tu je ale na místě čas od času prostřídat s vůněmi jinými, odlehčenými a také mít na paměti, že pro sport se hodí zcela jiné kombinace než ty, které si vybíráte do společnosti.

Jak se o vůně starat? Ty, které vám patří do portfolia a máte je ráda, nikdy nenechávejte na teple ani světle. Také vynechávejte kořeněná jídla, která mohou změnit výsledný tón vůně, protože pokožka člověka, konzumujícího právě koření, reaguje na parfém a jeho složky jinak než toho, kdo výrazná jídla nejí. Nikdy nenanášejte parfém na oblečení, ale na místa na těle, kde tepe krev. Nekupujte parfém ve spěchu, ale pro rozhodnutí si dejte dostatek času. Kupujete si partnera, který by se ale mohl snadno stát vaším nepřítelem. Opravdu totiž platí, že vůně musí slušet!

Vyzkoušejte vůně, díky kterým se budete cítit skvěle:

AUTOUR d´Orlane Coquelicot 100 ml/861 Kč

Autour du Coquelicot se řadí mezi vůně Les bouquets d’Orlane. Tato sametová květinová vůně našla svoji inspiraci v máku. Její celkovou kompozici otevírají citrusové a ovocné tóny. Květinovému srdci vůně dominuje mák a růže, pozvolna ji rozvíjí tuberóza a vonokvětka s koriandrem. Spodní tóny rozehrává pižmo doplněné dřevitými tóny.

FLEURS d´Orlane Eau de Toilette – 100 ml/1225 Kč

Vůně Fleurs d´Orlane se pyšní jedinečnou a originální květinovo-zelenou kompozicí. Propojují se v ní tóny těch nejvoňavějších květin s nejvzácnějšími esencemi a společně vytváří neodolatelně podmanivý buket. I přes svou jemnost si její nová verze uchovává transparentní a delikátní květinový nádech. Bílé květy podtrhují jedinečnou ženskost. Její kořeněné zelené tóny jsou zcela současné, s nádechem nadčasové elegance.

Použití: Podle potřeby nanášejte na pulzující části těla, jako jsou například krk, vnitřní strany zápěstí nebo loktů.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop či v síti prodejen Marionnaud. Další partnery najdete na orlanecz.com.

Sdílejte článek
Štítky kosmetika vůně krása žena parfémy Coco Chanel Orlane Orlane parfém parfém vůně

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.