Podle prstu na ruce opravdu poznáte délku penisu. Vědci odhalili zajímavou spojitost

7 pádů Honzy Dědka (5): Jakub Prachař má penis na hrudi

Existuje nespočet rad a tipů, jak dopředu odhadnout délku penisu. Jedním takovým jsou například prsty na ruce. Pokud byste před první společnou nocí přece jen chtěla mít trochu jistotu, doporučujeme prozkoumat, jak je na tom váš objekt zájmu.

...

Tento jednoduchý trik vám může ušetřit spousty zbytečného zklamání z postelových hrátek. Každý sice preferuje něco jiného, ale pokud patříte mezi ty, které upřednostňují muže s větší výbavou, může se vám tento tip hodit.

Za vším stojí věda

Není to poprvé, kdy se řeší otázka délky penisu. Určitě už jste slyšeli o spojitosti mezi mužským pohlavním orgánem a velikostí nosu nebo nohou. Vědci z univerzity Gachon v Jižní Koreji přišli s tvrzením, že podobná návaznost existuje i mezi ukazováčkem a penisem. Studie byla publikovaná v roce 2011, a to v Asian Journal of Andrology. Testováno bylo 144 mužů a výsledky ukázaly, že muži, jejichž ukazováčky jsou kratší než prsteníčky, mají zřejmě delší penis.

Vědci při tom zohledňovali věk, hmotnost, výšku, BMI, délku a poměr prstů. Ukázalo se, že s délkou penisu byla spojena pouze výška a poměr prstů. Tým se taktéž domníval, že by mohla být jistá spojitost mezi velikostí penisu a vlivem testosteronu v děloze matky. „Na základě těchto důkazů si myslíme, že poměr prstů může předpovídat velikost penisu u dospělých a že účinky prenatálního testosteronu mohou částečně vysvětlit rozdíly v délce penisu u dospělých," napsali odborníci ve své studii.

Ve svém videu se tomuto tématu věnuje i populární anglický lékař Dr. Karan Raj, který má na svém TikToku přes 4,4 milionu sledujících. „Počítá se to tak, že mezi sebou vydělíte délku ukazováčku a prsteníčku. Čím menší vám vyjde poměr číslic, tím je obvykle vyšší výskyt testosteronu v děloze,“ potvrzuje doktor domněnku vědců z Jižní Koreji.

Podle studie navíc testosteron neurčuje pouze budoucí délku penisu, ale může také předpovídat budoucí délku prstů. Dr. Raj však ve svém videu upozorňuje, že se nejedná o žádné 100% pravidlo. „Je to zajímavá studie, ale v žádném případě ne kniha pravidel,“ dodal na závěr.

Zdroj: Asian Journal of Andrology

Sdílejte článek
Štítky Jižní Korea muži vztahy sex TikTok penis testosteron délka penisu penis pánské přirození Asian Journal of Andrology

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.