Pojkarová v soutěži překvapí vycpaným mazlíčkem. Binias přizná kočku v mrazáku

Prostřeno! XXVII (9) - Kočka

Repríza speciálu kuchařské soutěže s hvězdami českého showbyznysu se ve čtvrtek odehraje v bytě Marie Pojkarové. Osmašedesátiletá zpěvačka hitu Pejskové se koušou dnes nebude mít svůj den. Po úrazu nemůže vařit.

Nechtěla soutěž vzdát, a tak si pozvala kamarádku. Marie Pojkarová má ve čtvrtek hostit zpěváka Sámera Issu, koučku a hokejovou manželku Moniku Binias, zpěváka Jara Smejkala a novináře, zpěváka a spisovatele Richarda Sachera. Zpěvačka na tom ale nebude zdravotně dobře. V noci při návratu z natáčení upadla na náledí a narazila si hlavu. Podle jejích slov má asi otřes mozku a vidí dvojmo. Navíc prý má bolavé karpály. S vařením Marii bude pomáhat kamarádka Romana. Na menu tentokrát budou kaviárová vejce s oblohou, hovězí polévka z kližky se zeleninou, steaky z vepřové panenky se sýrem a opečenými bramborami, šopský salát a sladkou tečkou bude dort sněhulák. Sámer z menu nadšený nebude, protože nejí vepřové maso.

Marii v kuchyni při vaření i servírování čile asistuje kamarádka. Hosty uvítá zpěvačka s historkou o svém pádu a vysvětlením, proč má v kuchyni výpomoc. Monika bude přesvědčená, že je to nějaká Mariina taktika, aby jí ostatní nestrhli body. Když Richard překvapí tím, že bude normálně jíst, ostatní si budou myslet, že to je taktika. Monika se Marii pokusí promluvit v kuchyni do duše, aby se nenechala Richardem ovládat. Po skončení pořadu pak na soupeřku zaútočila na sociální síti: „Marie Pojkarová také velký omyl. Byla tam s námi pouze na mé doporučení a nechala se strhnout tímto nikým. Škoda."

Podívejte se, jak se Monika u stolu pustí do Richarda:

Pohřbila ji za třičtvrtě roku

Ve čtvrtek se opět projeví třecí plochy mezi Richardem a ostatními soutěžícími. Začne se řešit, kdo toho dokázal v životě víc. Binias se bude snažit uzemnit soupeře neprůstřelnými argumenty.  „Já měla tři pořady v celostátních televizích,“ upozorní. Na to začne Richard skandovat: „Máme tady hvězdu století!“ Podle Sámera by se Richard měl lépe chovat k ženám. Co dalšího si pánové řeknou? To uvidíte na prima+ a ve čtvrtek vpodvečer.

Aby měla hostitelka čas připravit hlavní chod, pošle soupeře šmejdit. To, co v jednom z pokojů soutěžící objeví, všem vyrazí dech. „Ježišmarja, ta kočka tady mrtvá nafouklá. No to je moc, to ne!“ zděsí se milovník zvířat Sámer. O domácího mazlíčka přišla zpěvačka v roce 2012, kdy jí kočička vypadla z balkonu. „Maruška si ji nechala vycpat, aby ji měla na věky věků,“ vysvětluje Richard. To vyvolá vzpomínky v Monice, která se svěří s děsivou historkou o svojí milované kočce, kterou po smrti tři čtvrtě roku skladovala v mrazáku. „Udělali jsme jí krásný pohřeb s kytkami, krabičkou,“ vzpomíná rozjařeně se skleničkou v ruce. Jak se zraněné Marii její večer nakonec vydaří? Užijí si hosté zábavu v podobě Mariina zpěvu na playback?

Pokud se vám Prostřeno! líbí, přidejte na Kinoboxu svoje hodnocení.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.