Krocení ega. V Ano, šéfe! dojde na souboj šéfkuchařů

Ano, šéfe! VII (6) - upoutávka

V dalším premiérovém dílu oblíbené gastronomické show Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich zůstává doma. Doslova! Navštíví totiž restauraci Pod Lesem na Jílovišti nedaleko Prahy, kde také bydlí.

Těšte se na souboj dvou kuchařských eg. V kuchyni restaurace Pod Lesem totiž vládne také jeden zkušený a respektovaný šéfkuchař – Libor Krušinský.

Libor má za sebou nejen zahraniční zkušenosti, ale šéfoval kuchyním například v Chateau Mcely nebo ve francouzské restauraci Obecního domu v Praze. Svůj um a talent, který je nezpochybnitelný, chce uplatnit i na Jílovišti.

Muž mnoha řemesel

Sebevědomí mu opravdu nechybí a ani se nesnaží své ego, hraničící někdy až s arogancí, skrýt. V kuchyni mu je k ruce pomocník, který pozorným televizním divákům přijde jistě povědomý. Jedná se totiž o herce Eduarda Jenického, kterého diváci znají z celé řady televizních seriálů, mimo jiné i z primáckých Rodinných pout. Eda se zde představí jako muž mnoha řemesel.

Podaří se Zdeňkovi do restaurace, kde není problém kvalita jídla, ale spíše její atmosféra, nalákat nové hosty tak, aby to Pod Lesem skutečně ožilo?

To tu dlouho nebylo

„To už jsme dlouho neměli, že bychom přišli někam a neměli jsme k tomu, co říct,“ konstatuje Zdeněk Pohlreich. Jídlu se totiž opravdu nedá nic vytknout. Ale stačí to k vybudování opravdu úspěšné restaurace?

Premiérový díl Ano, šéfe! z restaurace Pod Lesem si nenechte ujít v pondělí ve 21.30 na Primě.

VIDEO předpremiéra:

Tady se schyluje k souboji šéfkuchařů. Více bonusů a vybraných scén si pusťte online na Prima PLAY.

Jak se tento premiérový díl natáčel a co k němu řekl režisér Vít Klusák nebo Zdeněk Pohlreich, se podívejte na videu v následujícím článku:

(schneidy)

Sdílejte článek