Herec Karel Zima se vyjádřil o kvalitách České republiky. Stačil mu k tomu jeden jediný výraz

Takovou reakci nikdo nečekal! Herec Karel Zima dokázal v zábavné soutěži popsat nejkrásnější místa naší země ne jediným slovem, ale jediným citoslovcem! Tím odboural nejen moderátora Libora Boučka, ale i ostatní v sále. Stejně jako o chvíli později Jakub Prachař a jeho netradiční vysvětlení gastronomického výrazu.

Moderátor Libor Bouček hned v úvodu zábavného pořadu Máme rádi Česko zmíní, že o herci Karlu Zimovi ví, že procestoval značnou část naší republiky. Na rozdíl od jiných má ale tu výhodu, že si navštívené kouty země dobře pamatuje. Jeho otázka se tak přímo nabízí. „Které místo je v Česku pro tebe nejatraktivnější? Kam nejradši jezdíš na výlet? Co doporučit?“ ptá se Libor. Reakce sympatického herce je dost nečekaná.

Místo výčtu tipů totiž následuje jen pěkně dlouhé odfrknutí. To pobaví všechny v sále, jeho kolega z týmu Lukáš Langmajer mu tleská a Liborovi tato odpověď vyjádřená úsměvným citoslovcem bohatě stačí a další detaily už nevyžaduje. Považuje to za jasnou definici Severočeské uhelné pánve. „Ne, to je definice, že máme krásnou zemi,“ vyvádí ho z omylu Karel.

„Těžko bych vybíral,“ dodává ještě vzápětí Zima, jehož diváci velmi dobře znají jako Pavla Slaninu z oblíbeného seriálu Slunečná, v němž často a rád vysedává s kamarády v hospodě.

V nedávném dílu ale zažil Zima pořádně akční scénu, při níž se potápěl do lomu, a nebýt okamžité pomoci Marka Lambory, utopil by se. „Byl jsem překvapený, protože můj Pavel ve Slunečné sedí z devadesáti devíti procent u stolu v hospodě, tak jaké potápění? Bral jsem to jako apríl,“ svěřil se herec, jenž sám zachránil život neznámému muži, když mu daroval ledvinu.

Jakub Prachař a jeho definice kočičí svatby

V dalším díle zábavné vědomostní soutěže zaměřené na Českou republiku bude perlit nejen Karel, ale i kapitán jeho týmu, herec Jakub Prachař. Ten všechny rozesměje svou dedukcí významu slovního spojení „kočičí svatba“. Jedná se totiž o gastronomický pojem, o němž Jakub očividně dosud neslyšel, a tak je jeho odpověď k popukání.

Jestli se Jakub trefil a kočičí svatba je skutečně „blbej den v hospodě“, uvidíte v pořadu Máme rádi Česko v pátek od 20:15 na Primě. Po boku Jakuba a Karla se v týmu červených představí ještě herec Lukáš Langmajer a zpěvačka Marcela Březinová. V týmu vedeném Janem Dolanským se těšte na herce Lukáše Příkazkého, Jarmila Škvrnu a Dagmar Čárovou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.