Poselství andělů na týden od 15. ledna: Důvěru si musíte zasloužit, dodržujte své sliby

Pokud rádi dáváte sliby, které nedodržujete, nedivte se, že vám lidé ve vašem okolí už nedůvěřují. Důvěru si musíte zasloužit. A začít můžete tak, že začnete své sliby plnit. Co dalšího andělské karty pro tento týden vzkazují?

Karta pro tento týden: Rytíř země

Rytíř země s sebou nese energii spojení s přírodou, odvahy a praktičnosti. Je symbolem síly, která nás provází na cestě pozemským životem. Připomíná potřebu upevnění se na pevných základech a odvahu čelit výzvám s praktickým přístupem. Období odpočinku je za vámi. Právě teď je čas začít pracovat na svých snech.

V pracovní oblasti si dejte pozor na sliby, které víte, že nedokážete splnit. Snížilo by to vaši důvěryhodnost v očích kolegů i vedení. Snažte se dokončovat zadané úkoly včas a v pořádku, dbejte i na detaily. Je možné, že vás šéf vyšle na pracovní cestu. I když budete mít chuť v první chvíli odmítnout, nedělejte to. Počítá s vámi do budoucna a svou neochotou byste si otevřené dveře mohli zavřít.

Mohlo by vás zajímat: Ženy podle měsíčního znamení: Váhy jsou půvabné a šarmantní, Panny chladné a praktické

Ve vztazích může dojít ke sporům a hádkám. Důvodem bude vaše nedochvilnost a možná i neustálá zaměstnanost. Vzpomeňte si, kolik času jste v poslední době věnovali rodině a kolik práci. Okamžitě zjistíte, proč se na další váš přesčas partner tváří naštvaně. Vyhraďte si v týdnu alespoň jedno odpoledne, kdy budete rodině k dispozici. Zajděte do kina nebo na večeři, vaše vztahy se upevní a vrátí do normálu.

Na cestě jsou také peníze, tak zkuste své štěstí a vsaďte si. Nezapomínejte ani na své zdraví, vyrazte na procházku a kochejte se zimní přírodou. Naučte se některou z meditačních technik a pravidelně ji praktikujte. Meditace vám pomůže nejen zklidnit mysl, ale také utřídit své myšlenky a plány do budoucna.

Jaký předpověděla Helen Stanku letošní rok?

Sdílejte článek
Štítky příroda rodina energie vztah rytíř výklad karet výklad z karet andělé andělské poselství poselství andělů

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.