Poselství andělů na týden od 16. října: Nepůjčujte si peníze a věnujte se víc partnerovi

Karty na tento týden předpovídají možné nepříjemnosti především ve finanční oblasti. Přesto se snažte vše ustát, aniž byste si brali půjčku. Svou pozornost také věnujte partnerovi, chybíte mu. Co dalšího karty vzkazují?

Karta pro tento týden: Dvojka země

Dvojka země symbolizuje zvýšenou aktivitu, akci, potřebu srovnat rozpočet, nesoulad v materiálních záležitostech i schopnost přizpůsobit se. Poslední dobou jste si toho na sebe nabalili až příliš a nyní máte pocit, že nic nestíháte. Honíte se z jednoho kouta do druhého a stres je vaše druhé jméno. Zkuste se na chvíli zastavit, poodstoupit stranou a podívat se na svou situaci s odstupem. Jistě naleznete způsob, jak si ulevit, ať už delegováním práce na druhé, nebo lepší organizací.

Procházíte-li takto hektickým obdobím, měli byste myslet také na odpočinek a regeneraci a je jedno, jestli to bude formou krátké dovolené, výletu, nebo si jen uděláte večer pro sebe, napustíte si vanu plnou voňavé pěny a budete relaxovat. Ať si vyberete cokoliv, vaše tělo i mysl vám za to poděkují.

Čtěte také: Horoskop radí, jak být šťastnější: Střelci potřebují dobrodružství, Ryby tvoření

Ve vztazích vás možná čeká nějaké rozhodnutí, na které se necítíte být připravení. Zkuste se však na problém podívat očima vašeho partnera, možná zjistíte, že v podobné situaci byste se zachovali úplně stejně. Stabilní páry prožijí dny plné romantiky a lásky. Nezadaní mají šanci potkat lásku, jen si dávejte dobrý pozor na signály těla, které váš protějšek vysílá, můžete z nich vyčíst mnohé.

V posledních dnech máte možná víc než kdy jindy pocit materiálního nedostatku. Možná jste museli vydat nějakou vyšší sumu a teď se bojíte, jak vše utáhnete, ale nemusíte se strachovat, všechno vyřešíte k vaší spokojenosti. Jediné, čeho se vyvarujte, jsou půjčky. Kvůli krátkodobému řešení problému byste se vystavili stresu a zbytečným nadměrným výdajům.

Poslechněte si předpověď kartářky Helen Stanku na nový týden:

Sdílejte článek
Štítky výklad karet výklad z karet andělé andělské karty andělské poselství poselství andělů

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.