Poselství andělů pro pondělí 3. dubna: Na obzoru je láska

Vyložené karty Helen Stanku s Pavlem Šalitrošem

Karta pro dnešní den předpovídá lásku a nemožná není ani žádost o ruku. Den přeje setkávání s přáteli a navazování nových kontaktů.

Karta pro dnešní den: Rytíř vody

Rytíř vody je karta, která symbolizuje hluboké emoce, citlivost a intuici. Může naznačovat, že jste v současné době v silně emocionálním období nebo se nacházíte v situaci, ve které je důležité, abyste naslouchali svým pocitům a intuici.

Rytíř vody přináší také poselství romantiky, vášně a lásky. Na obzoru je nový romantický vztah nebo zažehnutí nové jiskry vášně v tom stávajícím, není vyloučená ani žádost o ruku. Pokud jste nezadaní, může se brzy objevit někdo nový, kdo vás zaujme a s kým byste mohli mít společnou budoucnost.

Andělské poselství této karty je, abyste důvěřovali svým pocitům a intuici a následovali je. Buďte otevření novým zážitkům, přátelství a lásce. Pokud jste dostali pozvání na společenskou akci, neodmítejte jej a vyrazte za zábavou, ve společnosti lidí se budete cítit skvěle a není vyloučeno, že zde potkáte svou spřízněnou duši nebo navážete nová přátelství.

Pokud k vám láska už delší dobu nepřichází a vy nevíte, co s tím, vězte, že je na čase, abyste se odpoutali od minulosti a odpustili sobě i těm, kteří vám ublížili. Jen tak se budete moci posunout dál.

Sdílejte článek