Celebrity

28. února 2023 15:40

Marie Makovská

Vanda Hybnerová o smíření se slavným otcem: Uzavřela jsem kapitolu odpuštění

Vanda Hybnerová v 7 pádech Honzy Dědka

Herečka Vanda Hybnerová (54) se v talkshow u Honzy Dědka rozpovídala na téma farmaření. Jako pyšná majitelka ranče má s chovem zvířat velké zkušenosti a s humorem umí vyprávět i o jejich pohřbívání. Řeč ale padla také na Borise Hybnera (†74), svému otci totiž Vanda definitivně odpustila.

Vanda Hybnerová, kterou můžete znát například ze seriálů ZOO nebo Černé vdovy, kde hraje přísnou komisařku, je právem pyšná na svůj ranč. V talkshow Honzovi Dědkovi popsala speciální vztah, který má ke každému svému zvířeti. „Slepice mají svá jména. U mě má každé zvíře i hrobeček. Pojmenováváme je po indiánsku,“ vysvětlila herečka.

Přečtěte si také: Herectví za mě rozhodl tatínek, říká Klára Issová. První roli si musela vybrečet

Ovce už nemáme, zaplaťpánbůh

Podle čeho jména svým zvířátkům Vanda Hybnerová vybírá? „Jméno přijde se situací. Buď se u nás to zvíře narodí, nebo přijde, nebo ho hodí přes plot. Jednu dobu jsem měla ovce, ty už nemáme, zaplaťpánbůh. Ovce žijou dloooouho. I ony u nás mají hrobečky, bohužel to chudinky vždycky zabalily ve velkých mrazech. Musela jsem rozdělat velký oheň, aby to trochu povolilo, vždycky jsme nadávali, že nemohla počkat, až bude obleva,“ vyprávěla herečka v talkshow 7 pádů Honzy Dědka, kterou můžete sledovat v úterý ve 21:35 na Primě.

Mohlo by vás zajímat: Milan Peroutka se dlouho bál dospělosti. Jsem trošku zabržděný, přiznal

Ovcí měla jednu dobu tolik, že je rozdávala kamarádům, ale prý jen pod podmínkou, že bude alespoň tři roky žít, než ji sežerou. „Všichni chtěli ovce a nechtěli berany. Ty jsme tedy museli vykastrovat, takže jsme měli stádo tupých skopců, kteří čekali na smrt. Nechtěli jsme je jíst, nemohli rodit ani oplodňovat, nechtěli žrát trávu, protože zjistili, že seno je lepší,“ rozpovídala se Vanda Hybnerová.

Řeč ale přišla i na Vandina tatínka Borise Hybnera, na kterého vzpomíná i díky novému divadelnímu představení Slávy dcery, v němž hraje dceru slavného otce. Představení ji přivedlo k definitivnímu smíření se zesnulým otcem, se kterým to zřejmě neměla vždy jednoduché. „Asi bych na to v každé fázi života odpověděla jinak. A teď – čau tati – jsem tímto představením uzavřela kapitolu odpuštění,“ dodala. Spolu se svým otcem, slavným hercem, si Vanda Hybnerová zahrála například v seriálu Přístav, kde ztvárnila soudkyni Terezu Skálovou a Boris Hybner němého funebráka Kukačku.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.