Horoskopy

27. března 2023 10:00

Petra Martišková

Poselství andělů pro dnešní den: Přichází hojnost a nové příležitosti

AURA - Měsíční horoskop na duben 2023

Dnešní andělská karta je jednou z nejzajímavějších a symbolizuje štědrost, spravedlnost a podporu. Jaké bude pondělí v oblasti vztahů, pracovních příležitostí i financí? Přečtěte si poselství andělů.

Karta pro dnešní den: Šestka země

Karta Šestka země symbolizuje štědrost, sdílení a podporu. Hojnost je na cestě, ale je potřeba se zamyslet nad tím, jak dáváte a přijímáte v oblasti financí, času nebo energie. Vždy by v tom měla být rovnováha, což znamená, že pokud k vám proudí hojnost, pamatujte také na potřebné a buďte štědří i vy. Štědrost se vám může mnohonásobně vrátit.

Neznamená to však, že musí jít nutně vždy o peněžní dary. Můžete darovat svůj čas, který strávíte s někým, kdo je osamocený, ale také dobrou radu, zkušenost, nabídnout někomu příležitost, dát mu svou energii.

Tato karta také může naznačovat, že se možná právě vy nacházíte v situaci, kdy potřebujete podporu a pomoc od ostatních. Pokud to tak je, nebojte se o pomoc požádat. Zapřemýšlejte také nad tím, jaké jsou vaše vztahy, zda jsou vyvážené. Nejste to jenom vy, kdo dává do vztahu energii, ale nedostává nic zpět? Jestliže ano, pak je nejvyšší čas na změnu.

Přichází nové pracovní příležitosti, pokud jste dlouho nemohli najít práci, pak může přijít nabídka, která vás ohromí. Možné je také povýšení či finanční odměna. Pracujete-li ve vedoucí pozici, pak mějte na paměti, že tým se dá vést s porozuměním a empatií. Buďte spravedliví a otevření novým nápadům, které k vám proudí od ostatních.

Sdílejte článek
Štítky energie vztah finance výklad karet andělé andělské karty