Prachařovi se splnilo tajné přání. Nevyhnul se ale ani zklamání

Máme rádi Česko VIII (3) – Prachařovy historky z natáčení

Jakub Prachař prozradil, co bylo jeho velkým dětským snem. Odjakživa toužil spolupracovat se známým režisérem Zdeňkem Troškou. Jeho přání se mu splnilo a natočil s ním úspěšnou pohádku. Něco ho ale na projektu zklamalo. Podívejte se v extra ukázce, na co se ve své roli těšil nejvíce a nakonec to nevyšlo.

Herec Jakub Prachař na sebe ve známé zábavné show práskl, že natáčet s režisérem Zdeňkem Troškou bylo vždy jeho tajné přání. „Můj dětský sen byl točit se Zdeňkem a podařilo se mi to. Už se to ale asi pravděpodobně nebude nikdy opakovat,“ nevidí moc nadějně možnost další spolupráce Jakub.

Roli v pohádce Čertoviny přijal mimo jiné i díky postavě čerta Popeláka, který neustále mění převleky a převtěluje se do jiných rolí. Nakonec ale neměl prostor svou pestrou hereckou paletu ukázat. I tak ale Jakub v dalším díle show Máme rádi Česko, na kterou se můžete těšit v pátek večer na Primě, prozradí, že na toto natáčení nikdy nezapomene. „Ten zážitek si ponesu do smrti ve svém srdci,“ dodává Prachař, který prosil svého kamaráda Petra Kolečka, aby si mohl zahrát v jeho filmu.

Typické klišé v podání Jakuba Prachaře

Jakub rozesměje celý sál v momentě, kdy správně vysvětlí slovo „klišé“ a má uvést nějaký jeho příklad. „Třeba kdyby Kotek hrál Itala, to je klišé. Nebo Španěla, to je ještě větší klišé,“ uvádí. Návrh moderátora Libora Boučka, zda by Vojta nemohl hrát Němce, razantně odmítne. „Ale mohl by hrát tureckého Němce. Takového Nasíra,“ odpovídá pobaveně Prachař.

Po jeho boku stanou herečky Jaroslava Obermaierová, Ivana Jirešová a tanečník a stepař Tomáš Slavíček. Proti nim se pod vedením herce Vojtěcha Kotka postaví zpěvák Jožka Šmukař, mladá herečka Anna Kadeřávková a stand-up komička Adéla Elbel.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.