Celebrity

20. května 2022 11:15

redakce Prima Ženy

Jakub Prachař se brání nařčení z dopingu. Bere jen doplňky od Noida Bárty

Máme rádi Česko XI (14) – Doping od Bárty

V oblíbeném zábavném pořadu se opět otevře téma dopingu. Jakub Prachař na sebe totiž práskne, že ač to možná mnohým divákům nepřijde, tak opravdu nedopuje. S jedinou výjimkou. Jistý stimulant k celkovému povzbuzení mu prý dal Václav Noid Bárta. Podívejte se v extra videu, o co se jednalo a kdo další Bártův doplněk také vyzkoušel.

Herec Jakub Prachař se ve známé show svěřil, že se před začátkem natáčení bavil se slečnou z PR oddělení, od níž se dozvěděl, že do televize chodí korespondenční lístky, v nichž se lidé ptají, zda náhodou sympatický Jakub nedopuje. „Chtěl bych říci, že jsem nedopoval. Až do dnešního dne,“ rozesměje diváky svou pohotovou reakcí.

Změnu jeho návyků prý způsobil Václav Noid Bárta, který již v minulosti Prachařovi radil a pomáhal při jeho hubnutí. Ten si údajně všiml, že je Jakub unavený, a tak mu daroval jakousi „drobnůstku“. „Říkal mi: ‚Švihni to tam, jenom to bude trochu svědit.‘ Ale neřekl mi, že mě budou svědit i části těla, které podle mě ani nemám,“ vyprávěl Prachař v show Máme rádi Česko, na kterou se můžete podívat v pátek večer na Primě. Bárta se během jeho povídání jenom potutelně usmíval a souhlasně kýval hlavou.

Tajemný doplněk Václava Noida Bárty

Moderátor Libor Bouček na to ihned reagoval tvrzením, že přesně ví, o čem mluví, neboť si to dal taky. Jak ale zdůraznil, rozhodně se nejednalo o žádnou nelegální návykovou látku. „Je to zcela dostupná věc, žádný doping. Je to jenom nějaký doplněk, který pan Bárta používá,“ uvedl na pravou míru Libor. „Proto vypadá tak, jak vypadá. A my se budeme blížit jeho vzezření, což je radost,“ dodal Bouček, který byl v minulosti nařčen například z toho, že v soutěži nadržuje Prachařovi.

Tomuto příběhu se divil i kapitán a věčný Jakubův rival Vojtěch Kotek, který nechápal, jak mohl v zákulisí o něco takového přijít. „Kde jsem byl tou dobou já?“ ptal se nevěřícně s rozloženýma rukama. Podle popisu Prachaře ale nebylo co závidět. „Prej to bude jemně svědit, pak pocítíme horkost a pak se začneme potit,“ popisoval průběh účinku Bártova tajemného doplňku Jakub, který se ale v jednom z předešlých dílů klidně svěřil, že býval v dětství opilý.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.