Laďka Něrgešová září jako discokoule. Oslní vědomostmi i netradičním dopingem

Máme rádi Česko XI (12) – Laďka Něrgešová jako discokoule

Moderátorka Laďka Něrgešová bude v oblíbeném zábavném pořadu doslova nepřehlédnutelná. Přítomným vyrazí dech nejen svými fascinujícími znalostmi z nejrůznějších oblastí, ale i outfitem, kterým všechny jednoduše oslní. Navíc odhalí i netradiční labužnickou libůstku. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Laďka Něrgešová zaujme ve známé televizní show na první pohled. Její výrazné blyštivé šaty neujdou pozornosti ani komentářům jejích kolegů. Navíc svou pohotovostí při tisknutí tlačítka pomalu předčí i kapitána svého týmu Jakuba Prachaře, který je v této disciplíně skutečným mistrem. „Neuvěřitelná rychlost, která se snoubí i s těmi šaty, co má Laďka na sobě. Dneska je to výprava z kosmu,“ hodnotí její outfit moderátor Libor Bouček.

Svou poznámkou pobaví všechny přítomné ještě víc, když dodá: „Takový příklad českého vesmírného programu.“ S tím ale Laďka zásadně nesouhlasí. „Ne, to je normální poctivá česká discokoule,“ tvrdí. „Mně to řekly moje děti, takže ty mají pravdu,“ je přesvědčená Něrgešová, která prozradila, že dceři Medě vybral jméno její syn.

Laďka Něrgešová jako nevyčerpatelný zdroj energie

Že každý vnímá její oblečení jinak, potvrdí i slavný komentátor Jaromír Bosák. „Ale já myslím, že to je fotovoltaika, ne?“ nadhodí Jaromír, který bude v show Máme rádi Česko, kterou uvidíte v pátek večer, soutěžit v týmu Vojtěcha Kotka po boku herečky Ester Geislerové a šermíře Alexandera Choupenitche. „Ano, dneska nás vlastně úplně všechny napájí Laďka,“ směje se Bouček, který na sebe prásknul, že jednou moderoval v rádiu opilý.

Šaty ale nebudou tím jediným, čím Laďka ohromí. V průběhu pořadu budou ostatní žasnout nejen nad jejími neuvěřitelnými znalostmi, které načerpala mimo jiné i při cestování po celé republice v rámci natáčení seznamovací reality show Farmář hledá ženu, ale i nad bleskovou rychlostí, z níž bude paf i Jakub Prachař. Právě ten zaujme před hrou Dáreček svým detailním výkladem o hořčici a výhodách její konzumace.

Těžko říct, zda právě Jakubova přednáška Laďku inspiruje natolik, že po hořčici vyloženě zatouží. Libor Bouček jí tak udělá velkou radost, když jí ke konci pořadu skutečně předá kelímek s údajným stimulantem. „Úplně cítím, jak se mi prokrvuje břišní dutina. Ale já jsem to otevřela a už tam bylo hrábnuto,“ postěžuje si Laďka, které nevadí ani absence lžičky a hořčici nabírá jen prsty.

Jakub Prachař, který je natolik soutěživý, že by při hře klidně useknul prsty i dobrému kamarádovi, jí maličko závidí. „Nemůžu prozradit tu značku, ale je to moje nejoblíbenější hořčice vůbec. A je to jedno z těch balení, které když přineseš ke kase, tak ti to prodavačka radši dá ještě do sáčku,“ usmívá se spokojeně Jakub, který bude mít kromě Laďky v týmu ještě moderátory Bořka Slezáčka a Miloše Pokorného.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.