Jakub Prachař ve hře nezná přítele. Prsty by usekl i dobrému kamarádovi

Máme rádi Česko XI (11) – Prachař vyhrožuje useknutím prstů

Herec Jakub Prachař je svou soutěživostí proslulý. Nerad prohrává a jeho neuvěřitelná vítězství nad Vojtou Kotkem už jsou v zábavném pořadu legendární. V rámci soutěžního boje jde ale jakékoliv kamarádství stranou a i Libor Bouček by mohl přijít k úrazu. Jak? Na to se podívejte v extra videu.

Jakub Prachař má ve hře štěstí na rozdávání. Jakkoliv to vypadá, že se ona štěstěna konečně usměje i na věčného smolaře Vojtěcha Kotka a také on někdy zakusí opojný pocit vítězství, Jakubovi se téměř vždy povede obrátit vývoj soutěže ve svůj prospěch. Prachař, který si v jednom z dílů zahrál na medicínského experta a s Petrem Smejkalem vyprávěli o brněnském genomu, jde ale své výhře hodně naproti.

Jeho zápal při přihlašování je neskutečný a kolikrát se zdá, že tlačítko vehementním mačkáním rozbije. Už je téměř pravidlem, že Jakub ani nečeká, až moderátor Libor Bouček dočte otázku, a už zuřivě tiskne červený čudlík. Došlo to až tak daleko, že ho Libor musel jít zklidnit přímo k němu. „Tak dobře, já počkám, až se zobrazí obrázek,“ začal házet zpátečku Jakub.

Libor už mu ale stál po boku, nastavil mu pod tlačítko ruku a chtěl mu tím zabránit v dřívějším přihlášení. „To ti ale uříznu prsty,“ varoval Prachař v show Máme rádi Česko, na kterou se můžete znovu podívat na iPrima.cz., Libora, který byl nařčen z toho, že Jakubovi nadržuje. To ale sympatického moderátora nezastavilo a přišel s jiným nápadem.

Nevšední úmluva Libora Boučka a Jakuba Prachaře

Oba kamarádi tak nakonec uzavřeli netradiční dohodu, aby to Jakub alespoň pro jednou se svou nedočkavostí vydržel. „Na čest našich dětí a krásu našich žen,“ pronesl Prachař, jehož partnerkou je půvabná herečka Sara Sandeva, s níž ho spojil seriál Dvojka na zabití, zatímco si s Boučkem ke všeobecnému pobavení potřásal pravicí. „Jestli mě zklameš…“ varoval ho Libor, který se s ním prý věnuje nudismu ve dvou. A i když tomu možná věřil málokdo, Jakub nakonec své slovo dodržel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.