Celebrity

23. února 2022 06:05

Žaneta Dernerová

Jakub Prachař býval v dětství opilý. Jeho prababička měla extra vychytávku

Myslíte si, že alkohol v dětství je něco zcela nepřípustného? Že by ho vaše ratolesti měly ochutnat ideálně až v dospělosti? Takový názor rozhodně neměla prababička herce Jakuba Prachaře. Právě naopak. Podívejte se na exkluzivní ukázku ze zábavné show.

Prababička Jakuba Prachaře byla jedním slovem skvělá. „Pletla si mě s bratrancem,“ začal své vyprávění oblíbený herec v zábavném pořadu Máme rádi Česko. „Takže buď jsem byl Kubeček, když to bylo v lepší den, nebo jsem byl Michálek. To záleželo na tom, jak se vyspala,“ vzpomíná Jakub.

Co je oba s bratrancem v prababiččiných očích spojovalo, byla nezdravá bílá barva v obličeji. „Už ve čtyřech letech vyhodnotila, že jsme oba problematický – anemický. A řešila to alpou na cukru,“ popisuje netradiční postup staré dámy Jakub, který nedávno fotkou z dovolené rozvířil spekulace o zasnoubení s hereckou kolegyní Sarou Sandevou, s níž ho spojil seriál Dvojka na zabití.

Jakub Prachař se promotal dětstvím

Jak asi správně tušíte, alpa na cukru nebyla pro čtyřleté dítě tím pravým ořechovým. „Takže já jsem se s bratrancem promotal do šesti let, než jí to zakázali,“ směje se svému dětskému opilství Jakub. „Prostě jsem se promotal dětstvím. A není to vtip,“ zdůrazňuje Prachař, jemuž se před časem povedl pěkný trapas, když v soutěži Inkognito nepoznal svoji přítelkyni.

Specifický recept měla Jakubova prababička nejen na léčbu anémie, ale i na zdravé sladkosti. „Když zjistila, že je nám trošku blbě, tak říkala: ‚Kubečku/Michálku, bude cukrkandl,‘ a to spočívalo v tom, že vzala citron a obalila ho v cukru,“ svěřil se herec s další prababiččinou vychytávkou. „Takže po tom, co jsem se motal po zahradě, jsem se odpoledne ještě zkroutil,“ zakončil svou historku Prachař, podle něhož ale měli s bratrancem alespoň dostatek vitamínů.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.