Předplaťte si prima+ PREMIUM a soutěžte o ceny v hodnotě 300 000 Kč od Marimexu

Sledujte kdykoliv online seriály a filmy na streamovací platformě prima+ s tarifem prima+ PREMIUM a zapojte se do velké soutěže o hodnotné ceny od společnosti Marimex.

Ať už již jste předplatitelem prima+ PREMIUM, nebo si tento tarif zřídíte v období od 13. května do 15. června, a dáte souhlas se zařazením do soutěže, můžete vyhrát ceny v hodnotě 300 000 Kč. Atraktivní výhry do soutěže dodává odborník na zábavu a relaxaci v pohodlí domova, společnost Marimex.

Do soutěže o ceny v hodnotě 300 000 Kč se můžete zapojit ZDE. Stačí si aktivovat prima+ PREMIUM v měsíci květnu - nic víc není potřeba!

Tarif prima+ PREMIUM k neomezenému sledování obsahu na prima+ zahrnuje kompletně celou nabídku – živé vysílání, knihovnu s televizními pořady v předpremiéře i prima+ ORIGINALS. Obsah je navíc možné sledovat zcela bez reklam a ve FullHD kvalitě.

Sdílejte článek
Štítky soutěž předplatné Marimex tarif prima+ Premium

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.