Příběhy

13. března 2021 03:40

Martina Čerňanská

Tereza (33): Měla jsem sex se svým bratrem. Byl prostě nejlepší ze všech

Vím, že je to zvrhlé, ale prostě se to stalo. Než mě odsoudíte, prosím, přečtěte celý můj příběh, i když nestojí za moc. Možná se i tak váš názor na mě nezmění, ale chci abyste věděli i pozadí toho, proč k tomu vůbec došlo a že to nebyl jen tak nějaký hec.

Byli jsme k smíchu a pořád dozajista jsme

Naše rodina byla vždycky divná a vlastně vzbuzovala v sousedech podle mého názoru akorát tak odpor a pohrdání. Moje matka byla do větru, neustále se tahala s jinými muži a můj otec vědomí opakované nevěry z matčiny strany prostě zapíjel. Vím, že ji miloval z celého srdce a ona to moc dobře věděla. Ale prostě se jí líbilo, že může jeho lásku zašlapat do země ještě o kousek víc. Máti byla neuvěřitelně krásná ženská, bohužel jsem neměla to štěstí, aby mi byla do vínku dána taky tato vlastnost. A matka to moc dobře věděla, pokaždé mi to neváhala omlátit o hlavu. Co na tom, že jsem byla přirozeně inteligentní a na vysoké jsem měla skoro samá áčka. Pro ni jsem neexistovala, protože jsem nebyla po ní. Navíc se mě jednoho dne zřekla, že taková nemastná neslaná ošklivka přece nemůže být její, a tak prostě bude dělat, že ani není.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Od 16 let nemluvím s mámou. Kvůli klukovi mi málem urazila ruku

Otec s bráchou mi byli oporou, ale tatínek čím dál víc hledal pochopení na dně flašky. A tak tu pro mě zůstal můj brácha Pavel, můj kamarád a moje vrba, které jsem mohla říct úplně všechno.

Bolest střídala druhou a láska nikde

Jak roky plynuly, tak se Pavel o mě staral a pečoval čím dál víc. Dívku si nikdy nehledal, protože měl plné ruce práce s matkou, která dělala neustále problémy, s tátou, který život nezvládal, a taky se mnou, protože jsem se dost často hroutila kvůli posměškům svých spolužáků. Asi byla celá naše rodina prokleta kletbou, kvůli které jsme nikdy neměli být skutečně šťastní. A tak jsme ani nebyli.

Přečtěte si také: Chtěla jsem prince, teď mám tři děti, hromadu dluhů a partnera budižkničemu

Pak ale přišel zlom a já si myslela, že jsem narazila na kluka, který mě bude milovat takovou, jaká jsem. Obyčejnou, plachou, chytrou a se srdcem na dlani. Zase jsem se spletla. Byla jsem zamilovaná, kdežto on si chtěl jenom zaskotačit pod peřinou s ošklivou holkou. Chtěl vědět, jaké to je a jestli jsem v posteli taky takové nemehlo, jak se prezentuji všude jinde, protože jsem neustále nervózní. A musím přiznat, že jsem se moc nepřevedla. Jakmile bylo po všem, vysmál se mi a já myslela, že mi pukne srdce bolestí a podlou zradou.

A pak se to stalo!

Doma jsem se zavřela a nechtěla o ničem vědět, byla jsem zlomená, zničená a začala jsem rezignovat na život, protože on prostě podle mého názoru přestával mít smysl. A tak měl Pavel zase plné ruce práce se mnou. Stíral mi slzy z tváře, vařil jídla, která miluju a přesvědčoval mě o tom, že vůbec ošklivá nejsem. Můj brácha byl prostě ten ze všech nejlepší. A jak se mi tak jednoho dne díval do očí a hladil mě po vlasech, najednou jsem pocítila něco jako toužebné volání a v jeho těle se odehrávalo něco podobného. Nikdy neměl žádnou dívku a přitom to byl mladý muž se všemi těmi potřebami. A tak jsem ho taky vnímala. A ano, v ten večer jsme se společně milovali. A já se hned na to cítila tak žensky, i když zároveň zase zvrhle.

Mohlo by vás zajímat: Studie odhalila, v jakém věku si ženy užívají nejlepší sex. Je to později, než si myslíte

Pak už se to ale nikdy nezopakovalo. Pavel na to celé pořád myslí, kdežto já dělám, že jsem zapomněla. Pořád žijeme společně v domě svých rodičů. Matka nám nasekala dluhy a je fuč a tatínek leží už potřetí na protialkoholním oddělení. Celkově náš život nestojí za moc, ale válčíme, jak jen to jde. Nic si nepřeju víc, než umořit dluhy a být tatínkovi oporou tak, jak si to zaslouží. Snad to do třetice všeho dobrého zvládne a dá alkoholu navždy sbohem.

Tereza z Ostravy


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.