Celebrity

11. února 2024 07:30

David Laštovka

Martin Stránský randil s Bárou Munzarovou. Štěstí našel až ve druhém manželství

Český dabing Rakeťáka: Martin Stránský jako Velitel Pruďas

První vážný vztah prožil Martin Stránský, který slaví 54. narozeniny, s hereckou kolegyní Barborou Munzarovou. Proč jim to spolu nevyšlo a jak to má herec s charismatickým hlasem s láskou nyní?

První velkou láskou Martina Stránského byla o rok mladší herečka Barbora Munzarová. Seznámili se při angažmá v plzeňském Divadle J. K. Tyla a prožili spolu několik let. Jejich cesty se nakonec rozdělily. „Proč nám to nevyšlo? Je to už hodně dávno… Ale když to řeknu jednoduše, možná, že tomu napomohl Barčin odchod do Prahy. Ale je nesmysl svalovat to pouze na to. Těch věcí, které to zapříčinilo, bylo daleko víc,“ prozradil Martin Stránský redaktorovi webu Prima Ženy. Rozešli se v dobrém a dodnes je pojí přátelský vztah. I proto Stránský přišel dát poslední sbohem její mamince Janě Hlaváčové, ke které stejně jako k jejímu manželovi Luďku Munzarovi velmi vzhlížel.

První manželství se rozpadlo, až v tom druhém je šťastný

Poprvé Martin Stránský stanul před oltářem v květnu roku 2007, manželství však brzy skončilo rozvodem. Osudovou ženou jeho života se stala až právnička Martina, kterou si po pětileté známosti vzal na zámku v Blovicích na Plzeňsku. V roce 2024 v manželství oslaví deset let a mají spolu dvě děti. Syna Filipa a Kryštofa.

Čtěte také: Petr Oliva měl s Rázlovou dceru, ke které se nehlásil. Lásku našel až u čtvrté ženy

Martin Stránský, jehož otcem byl herec a bývalý ředitel Horáckého divadla v Jihlavě Miloš Stránský, který zemřel loni v září, patří mezi uznávané dabéry. Svůj hlas propůjčil desítkám postav. Při seznamování se ženami mu ale charismatický hlas nikdy příliš nepomohl. „Asi bych kecal, kdybych řekl, že mě nepotěší, když od nich slyším nějakou tu chválu. Ale co vím jistě, manželku jsem na něj určitě nesbalil,“ uvedl s úsměvem Martin Stránský, který před několika lety obdržel prestižní dabingové ocenění, a sice Cenu Františka Filipovského.

Martin Stránský nadaboval mimo jiné i animovanou postavu Buzze Rakeťáka: