Seriály a filmy

30. srpna 2022 07:00

petra.jarosevska@iprima.cz

Připravujeme speciál Prostřeno! Dokonalý svět

Vyrýsované svaly, symetrické rysy tváře, okouzlující úsměv, krásné účesy, nevšední profese, snové bydlení, vtipné hlášky, dobrá nálada, nakažlivá spokojenost, exkluzivní menu… to je dokonalá „Prostřeno partička“ žijící si svůj dokonalý život. Prozradí, co pro ně dokonalost vlastně znamená? A co nedokonalého nás tento týden potká? Sledujte premiérový speciál Prostřeno! se známými osobnostmi a užijte si dokonalou pohodu!

Speciál tohoto týdne bude Dokonalý. U stolu se sejdou jen krásní, mladí, akční, tváře známé z televizních obrazovek i dalších médií. Jaký je jejich svět, co vaří a jak si padnou do noty, když se říká, že každá hvězda chce zářit samostatně? U koho se odehraje nejlepší zábava, kdo vsadí na exotické recepty a kdo na klasiku od maminky? Jak celým týdnem zamíchá úkol týdne, kterým je tentokrát příprava dobroty na dobrou náladu?

Kromě skvělých jídel se můžete těšit i na zábavu, která bude mít grády. Ale nebude ani nouze o napětí. To vše už v pondělí. Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví Petr. Ten vystudoval střední školu s maturitou obor obchod a management. Pracuje jako moderátor a herec. Má syna Sebastiána (5 let) a je v životě spokojený. Nabídku účinkovat v tomto speciálu přijal, protože rád testuje své schopnosti a rád by pobavil diváky. Pokud by vyhrál, tak by peníze rozházel za věci, které nepotřebuje. Podaří se mu splnit si sen a nakupovat zbytečnosti? Podávat se bude: 1) španělské gazpacho, grilovaný chléb, 2) carpaccio z červené řepy, rukolové pesto a kozí sýr s ořechy, 3) hovězí Maminha Urugay grain fed steak, grenaille v ohni a salsa Mojo Verde, 4) grilované ovoce v medovině, creme fraiche, vanilka a passion fruit.

Úterní večer bude patřit Dominice. Živí se jako modelka. Nyní je na mateřské dovolené. S partnerem Tomášem má syna Eliána (4 roky). Nabídku přijala, protože se těší na dobrou partu lidí a dobrou zábavu. Pokud by vyhrála, tak nepřemýšlela, jak by s výhrou naložila. Menu sestavila ze svých oblíbených jídel, jako zábavu si připravila pro své hosty návštěvu bazénu. Podávat se bude toto menu: 1) mozzarella v kabátku na salátu, 2) laksa, 3) ryba v troubě, 4) Kluay Buad Chee.

Středeční hostitelka Soňa se vaření nebojí. Vsadila se i s Michalem Kavalčíkem, že bude lepší a na rozdíl od něj vyhraje. Pokud vyhraje, tak něco dá na charitu. Jako první si vybrala zábavu a pak až přemýšlela nad jídlem a toto menu jí k zábavě koresponduje. Jako zábavu si pro své hosty připraví návštěvu střelnice. Podávat se bude: 1) grilované žampiony portobello plněné krevetami s česnekem, chilli a rukolou, 2) plněná rajčata na grilu, 3) grilovaná žebírka, zelný salátek a domácí škvarkový chléb, 4) okurkový sorbet se žlutým melounem.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, Štěpánka. Pracovala jako novinářka a redaktorka. Nyní vlastní svůj masérský salón, který se specializuje převážně na formování postavy. Žije sama s jejím sedmiletým synem. Je samoživitelka. Děti má dvě – do její rodiny ještě patří devatenáctiletý syn – z toho už se stává samostatná dospělá jednotka. Tuto výzvu přijala, protože jí lákají nevšední zážitky. Líbí se jí možnost ukázat jaká je skrze jídlo. Dalším důvodem je její maminka, která nedávno odešla, ale vždy si moc přála, aby Štěpánka byla v Prostřeno. Tento pořad milovala. Podávat se budou tato jídla: 1) jídlo, které dělají nejčastěji všechny maminky – palačinky (slaný způsob), 2) jídlo, které mi dělá největší radost – sdílené jídlo – tapas pro přátele, 3) jídlo, které je jednoduché a má ho každý rád – placaté kuře s nádivkou, 4) jídlo, které mě jako první naučila moje maminka – rodinný recept – plněné tvarohové knedlíky s meruňkami.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se představí dýdžejka Andrea. Žije s dcerou Aničkou a přítelem Petrem. Nabídku přijala, aby mohla pobavit diváky. Pokud by vyhrála, tak by peníze věnovala na charitu. Tato jídla si vybrala, protože má ráda asijskou kuchyni. Jako zábavu si pro své hosty připraví vystoupení kouzelníka – Trapno magie Richarda Nedvěda. Andrea miluje asijskou kuchyni, chce pobavit hosty i diváky. Podávat se budou tyto chody: 1) vietnamské letní závitky, 2) Tom Kha Gai, 3) Green Curry s křupavým kuřetem, rýže, 4) mango – coco ice.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima Prostřeno! speciál

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.