Blonďatý nářez uzavře tento týden Prostřeno! Zvládne se to bez hádek?

Prostřeno! E1

Kamila (31) má prý smysl pro černý a tragický humor, to by se jí mohlo hodit. Finále stojí opravdu za to, vítěz se o výhru podělí. Dívejte se v pátek od 17.50 na Primě na Prostřeno!

Poslední večeře u Kamily začne dobře, uvnitř jejího venkovského domu vládne pohoda a harmonie. Hostitelka má dobrou náladu a doufá, že u stolu bude legrace. V tomto bodu spoléhá na vtipálka Marcela, který tomu včera nasadil korunu a dnes si ji dá aspoň na hlavu.

„Abych zapadla do kolektivu, rozhodla jsem se, že si vezmu na hlavu blonďatou paruku. To už se Marcel z nás úplně zblázní.“ Jak to blondýnky a jediný muž ocení? „Je to vtipný, je to peklo,“ konstatuje Marcel. A jak si poslední hostitelka povede v kuchyni? Trochu zmatku a rozpaků zažila u přípravy dezertu, hrušky ve víně dělá totiž poprvé.

Naložený hermelín ve tvaru srdíček je malá porce s brusinkami a domácím pečivem – stačil se za pár hodin sýr rozležet? Dobrou kuřecí polévku s nudlemi si hosté sami naservírují z polévkové mísy. A Marcel si nenechá ujít další příležitost k malé lekci v etiketě. Jak se poslední hostitelka zhostí úkolu týdne, na nějž by už měla být připravená? Vyřezávaný citron je součástí hlavního chodu, telecího řízku s brambory.

Zdá se ovšem, že atmosféra bude přátelská:

Řízek je přesolený a trošku tužší, ale pohodářka Kamila nějakou tu kritiku snese a umí se tomu sama zasmát. Kdo se nebojí a projede se na koni Králíkovi? A jak dopadne premiéra dezertu – Kamila nemusí sladké a toto je docela experiment…. Dívejte se, ve finále padne i jedno osudové rozhodnutí!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!