Krůtí guláš je sice nezvyk, ale že by to tentokrát v Prostřeno! zafungovalo?

Jiří (54) pozve v pátek hosty na svou chaloupku. Ostatním soutěžícím bude u něj nadmíru chutnat. Bude to ale stačit na výhru? Závěrečný díl tohoto týdne sledujte v pátek v 18 hodin na Primě.

Jiří se nevydá nikam na nákup, všechny své suroviny jen pečlivě zkontroluje ve sklípku své chaloupky, který odhalí velké zásoby všelijakých dobrot. V kuchyni začne přípravou košíčků z listového těsta na předkrm, použije kupované těsto, snad to nikomu z hostů nebude vadit.

Lucie se na uzeného lososa v předkrmu těší, prý má ryby ráda a uzeného lososa ještě nejedla. Hosté se v pátek sejdou v dobré náladě a budou příjemně překvapeni prostředím, kde se večeře podává – chaloupku v lese opravdu nečekali. Předkrm všem až na Petra chutnal, ten už se jako obvykle vyjádřil mírně kriticky. Polévku Jiří servíroval v krásné polévkové míse, ale trochu zmatkoval, a tak si někteří hosté nabírali polévku sami, někomu nalil polévku Jiří.

Nicméně polévka celkem chutnala, největší nadšení večera ovšem sklidil guláš podávaný v chlebu a ozdobený jedlovou větvičkou, protože šlo o lesnický guláš. A nekritizoval dokonce ani Petr! Palačinka na závěr chutnala a Veronika utírala ubrouskem zpocené čelo, hostitel celý večer opravdu prožíval a stres na něm byl vidět.

Guláš opravdu chutnal všem:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.