Přimíchala Katka z Prostřeno! do vína afrodiziakum?

Páteční hostitelka Kateřina je sice smíšek, když ale vaří ve vlastní kuchyni, trošku jí "tečou" nervy. Ještě že jí ostatní soutěžící pomohou dostat se do klidu. Závěrečný díl tohoto týdne sledujte v pátek od 18 hodin na Primě.

Kateřina je zkušená kuchařka, má doma tři chlapy, jak říká, kteří stále a hodně jedí, a protože „dobře najedený chlap je spokojený chlap“, Kateřina se v kuchyni umí opravdu dobře otáčet.

A tak připraví pro hosty skutečnou hostinu! Úkol týdne zapracuje do tureckých falafel, což jsou smažené zeleninové kuličky, zpravidla z cizrny. Podávat je Kateřina bude spolu s předkrmem. Ovšem než dojde k večernímu poslednímu posezení s ostatními, zažije páteční hostitelka maraton v kuchyni a domácí chléb, který napoprvé nevzejde, bude tedy dělat nadvakrát!

První se moc nepovedl:

A vyplatí se – druhý pokus už dopadne dobře a domácí chléb bude ostatním moc chutnat. Polévka také, a to i tehdy, když Kateřina přizná, že přidala malinko bujónu, protože polévce prostě chyběla síla, kterou by měla mít. A po polévce už přijde to hlavní – pečená marinovaná žebírka a pečená kolena! Na ta už skoro nikdo nemá sílu, hosté budou u hlavního chodu funět, ale za ušima se jim ze všech těch chutí dělat boule!

Podívejte se, jak se Katku snažil Lukáš rozptýlit:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.