Tolik vína snad v Prostřeno! nikdy nevypili

Prostřeno! - E1

Provozní čerpací stanice Petra (26) ke každému jídlu nalévá zvláštní víno. Chce hosty na závěrečný večer opít? Jak vše nakonec dopadne? Sledujte v pátek od 17:50 závěrečný díl Prostřeno! tohoto týdne.

Proti uvolněnému včerejšku je ve finále atmosféra napjatá… Uvolní ledy alkohol? Nejmladší kuchařka podává ke každému jídlu jiné víno, sama se při vaření posilňuje slivovičkou, jsme na Slovácku. Chce Petra hosty opít, jak si myslí Jirka?

Lídu pohorší, že hostitelka nalévá víno dokonce k hříbkové polévce! V té je babiččino koření a voní až z obrazovky. Petra je rozverná, ale Pavlína se prý určitě opít nenechá a Lída si myslí, že je to z nouze cnost. Menu neshledává nijak pracným.

Na hlavní chod je králík a toho prý už nemůže ani vidět. Včera ho ještě mohla, a v pátek už ne? Zajímavé, myslí si Pavlína, která ho nejí z útlocitných důvodů, ale ona to má s masem vůbec všelijak. Zato oba pánové si na králíkovi pochutnají a chválí: je vynikající, křupavý, dozlatova. Karel si dělá srandu z králíků klidně dál a ještě u toho skoro spolkne kost a spořádá Pavlíninu porci masa.

Pavlína si ale z toho moc nedělá:

Místo slíbených šťouchaných brambor je na talíři spíš kaše, jak dopadne dezert? Creme caramel vypadá jak z nějaké top restaurace, ale pro Lídu je to obyčejný pudink. Petra své hosty rozmazluje, nezapomene ani na portské, otázkou ovšem je, zda jí to bude něco platné… Potěší hosty zábavné focení, což je hostitelčin koníček? Budou mít aspoň památku, protože tahle parta se už asi nesejde…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!