Eliška a Damián od 2. září na Primě: První ochutnávka z velkého příběhu lásky přes staletí

Eliška a Damián už brzy na Primě

Romantický seriál Eliška a Damián v podání Emmy Smetana a Roberta Urbana se divákům představí za několik týdnů. Že půjde o opravdu velkolepou podívanou, dokazují už první záběry z natáčení této novinky. Těšit se můžete nejen na poutavý příběh, ale i na nádherné exteriéry a dobové kostýmy. Více prozradí video hned v úvodu.

Emma Smetana coby Eliška žije v současnosti, zatímco Robert Urban jako Damián přichází z roku 1758. Díky náhodně vzniklému elixíru začíná spanilý mladík cestovat časem a čím dál tím častěji se budou jeho cesty protínat s Eliščinými.

Mezi hlavními hrdiny postupně vznikají sympatie. „Hraji šlechtice, a to skýtá spoustu hezkých příležitostí nechat diváky nahlédnout do šlechtických budoárů, zámků a dalších krásných prostředí. V tomto ohledu je to rozhodně zajímavé, ale hlavně je to příběh o velké lásce,“ prozradil Robert Urban, kterého diváci znají také jako soudce Petra ze seriálu ZOO.

Už víte, co sledovat na Primě o prázdninách? Těšte se na filmové premiéry i oblíbené pořady

Eliška a Damián prožijí lásku přes staletí

Hlavní hrdinové příběhu to ale rozhodně nebudou mít jednoduché a budou se muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou (Anežka Rusevová) a Eliška se musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila.

„Nad přijetím role Elišky jsem moc dlouho neváhala, protože dostat hlavní roli v takovém velkém projektu je obrovská výzva. Mě navíc v životě baví zkoušet nové věci a chovám se občas dobrodružně a riskantně. Role jako tato se zkrátka neodmítá – já jsem moc ráda, že budu moci hrát takovou moderní princeznu, to dlužím svým dcerám,“ říká Emma Smetana. Dále se v seriálu objeví Anežka Rusevová, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová a mnoho dalších známých tváří.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.