Radka omládla o 20 let. Ty bláho, co jste se mnou udělali? divila se sama sobě

Vysněná krása (8) - 37 let bez úsměvu

Kolik trápení a křivdy může přinést jeden chybný zubařský zákrok v dětství? Paní Radce (49) srazil sebevědomí na dlouhých sedmatřicet let! Po celou tuto dobu úzkostlivě tajila, že má místo předních zubů obří díry a zakrývá je vyndavacím mezerníkem. Jaká byla její reakce na nový vzhled po velké proměně?

Strážnici Radce se rok před padesátkou splnil sen, který měla již od dvanácti let. Díky náročné proměně vzhledu v oblíbené docu-reality show se zbavila zubní náhrady. Tu skrývala i před nejbližšími. Že výrazné mezery mezi předními zuby vyplňuje vyndavací mezerník, netušil ani její manžel, ani přítel, s nímž chodila po rozvodu.

Největší oporou a také jedinou, kdo o Radčině trápení věděl, byla její dcera Hana. Ta se nemohla výsledku dočkat. „Máma bude vypadat krásně a bude konečně spokojená. Bude se líbit sama sobě, a to bude hlavní,“ věřila do poslední chvilky. A pak přišel moment, kdy se její maminka poprvé uviděla v plné parádě – po finálních úpravách od kadeřníka a stylistů.

První pohled do zrcadla a první široký úsměv

„Ježiškote, to je krása! To snad ani nejsem já. Ty bláho, co jste se mnou udělali? Neskutečné,“ tajil se jí po všech zkrášlovacích procedurách dech, když po proměně poprvé pohlédla do zrcadla. Bylo zároveň vidět, jak se znovu učí pěkně zeširoka zubit na svět, aniž by ústa zakrývala rukou. „Když jsem otevřela oči, fakt jsem byla v šoku, protože jsem měla pocit, že se nedívám na sebe. Je to zvláštní pocit, ale krásný,“ pokračuje dále ve vyjadřování svých pocitů a posíleného sebevědomí.

Moderátorka pořadu Alice Bendová „novou“ Radku okomentovala slovy: „Vypadáš jako školačka… O patnáct let mladší,“ neskrývala údiv Alice. Na rozzářenou Radku se nemohli vynadívat ani její známí a odborníci z pořadu, kteří by jí teď prý hádali rovnou o dvacet let méně. „Některé ženy slyší velmi sporadicky, že jsou krásné, a muži by si měli uvědomit, že to potřebují. Přeju každé ženě, aby měla příležitost cítit se mladší, hezčí a krásnější,“ uzavírá svoji velkou půlroční cestu k vysněné kráse spokojená Radka.

Sdílejte článek
Štítky krása zuby proměna před a po sebevědomí Alice Bendová vzhled Strážnice na Moravě Vysněná krása online Docu reality show

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.