Celebrity

8. května 2022 19:20

Josef Šťastna

Rána pro krásku od Pohlreicha: Po narození miminka udělal partner hroznou věc

Simone Hrašková, jež na sebe upozornila v kulinářské seznamovací show, kterou řídil Zdeněk Pohlreich, prožívá hodně těžké dny. Po porodu prvního potomka od ní odešel její partner, se kterým se v show seznámila.

Simone Hrašková a Patrik Veselý se poznali v seznamovací show První večeře. Zdálo se, že to mezi nimi jiskří a zkusí spolu žít. Patrik Veselý už měl za sebou vztah s Kateřinou Krejčíkovu, která je sestrou herečky Anety Krejčíkové. Ze vztahu dokonce má potomka.

Další miminko si Patrik pořídil právě se Simčou. Pár ale rodinu tvořit nebude, Patrik ze vztahu nakonec utekl.

Simone rozchod oznámila přes sociální sítě

„Jelikož mi kvůli tomu píšete stále dokola, otázky nebyly výjimkou, jasně, lidi mají rádi senzace a nejlépe neštěstí druhých, že? Ne, nejsme spolu, Patrik nás bohužel opustil. A už mi s tím dejte pokoj, ona je celá situace pro mě šíleně stresující, zejména když mám malé miminko,“ napsala zdrcená Simone fanouškům prostřednictvím svého Instagramu.

Z její reakce je vidět, že situaci nese špatně. Simone pro Prima Ženy dodala, že se stala věc, kterou nechce zažít žádná novopečená maminka.

Pár přitom uvažoval o svatbě. Patrik a Simona se bavili o tom, že miminko by mělo přijít do manželství.

„Chci manželku, chci úplnou rodinu. Simču si určitě v blízké době vezmu,“ tvrdil ještě nedávno Patrik. Nakonec ale ze vztahu vycouval v nejméně vhodný moment.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.