Vzestupy a pády Renée Zellweger: Plastiku nikdy nepřiznala, kritikou dost trpěla

Herečka Renée Zellweger je známá především díky své nezapomenutelné roli baculky Bridget Jones, se kterou se ztotožnila nejedna žena na světě. Za svou kariéru kvůli filmovým rolím několikrát výrazně změnila vzhled, dokázala zhubnout a přibrat prakticky na povel. Největší proměna však přišla v roce 2014. Fanoušci herečku téměř nepoznávali a světová média ji neustále probírala. Jak se ona sama staví k plastickým operacím a kdo je její velkou láskou?

Renée Zellweger slaví své 53. narozeniny a nyní vypadá opravdu mladistvě a spokojeně. Ne vždy tomu tak ale bylo. V roce 2014 začala její vzhled aktivně probírat světová média a změna vizáže neunikla ani fanouškům. Neznámí lidé ji dokonce přímo před ní pomlouvali v metru. Herečka o své zkušenosti promluvila v rozhovoru pro rádio SiriusXM.

Kritika vizáže Renée Zellweger

„V roce 2014 jsem v londýnském metru seděla vedle dvou lidí, kteří se přímo vedle mě bavili o mém vzhledu. Bylo to neskutečně ponižující. Mluvili o Hollywoodu a o tom, že všechny herečky jsou bláznivé. Nejvíce prý já,“ sdělila Zellweger. Herečce to bylo pochopitelně velice nepříjemné a byla ráda, že měla za chvíli vystupovat.

„Ta žena se toho muže ptala, jak jsem mohla něco takového udělat. Říkala, že pokud si myslím, že na mně plastiky nikdo nepozná, tak jsem velmi naivní, protože vypadám jako úplně jiný člověk,“ doplnila představitelka Bridget Jones. Těžko říct, zda ji ti lidé skutečně nepoznali nebo takto laděný rozhovor vedli schválně.

Renée Zellweger však nikdy žádné plastické operace nepřiznala. „Je mi z toho smutno. Nekoukám se na krásu tímto způsobem. Mám se ráda taková, jaká jsem. Líbí se mi ten mix jedinečných rysů, které mám. Právě to mi umožňuje dělat to, co dělám. A nechci být někým jiným. Když si mě poprvé najali do filmu, měla jsem džíny, kovbojské boty a rozcuchané vlasy. Takhle jsem začínala a nepotřebovala jsem se kvůli své práci měnit. Tak proč bych teď měla ze sebe dělat někoho jiného? řekla v minulosti v rozhovoru pro Vulture.

Jak vypadá botox v obličeji?

Pauza od herectví, deprese a vztah

Herečka přiznala, že v minulosti trpěla depresemi kvůli opakované kritice vzhledu. Od herectví si dokonce dala šestiletou pauzu, během které se zaměřovala sama na sebe a na své zdraví. „Pokud si potřebujete srovnat pohled na život, není nic lepšího než mezinárodní veřejné ponížení,“ řekla v minulosti už s jistým nadhledem pro Hellomagazine.

„Srovná vám to priority, uvědomíte si, co je v životě důležité a co je jen povrchní. My umělci jsme kritizováni nejen za to, co děláme, ale i za to, jací jsme jako lidé. A všichni máme obavu z toho, kdy to překročí nějakou mez, kdy zjistíte, že vaše kůže už není natolik silná, aby vás před tím ochránila. Máme strach, jaké to bude. Já už to vím, protože jsem dostala ten největší kopanec, uzavřela herečka.

Nový trvalý vztah. Dvojice to spolu myslí vážně

Zellweger má od června minulého roku nový vztah. Její srdce si získal britský televizní moderátor Ant Anstead. Poprvé se setkali v rámci natáčení Joyride, kde byla Renée hostující hvězdou. Ant byl už dvakrát ženatý, s bývalou manželkou Christine Haack má syna Hudsona a syna Archieho spolu s dcerou Amelií má z prvního manželství. Dvojice to spolu podle všeho myslí velice vážně, paparazzi je nachytali, jak si společně s dětmi užívají jako rodina na dovolené na Havaji.

Zellweger svého partnera v rozhovoru pro Harper’s Bazar vychválila a nechala se slyšet, že je pro ni něco jako dárek. Sama herečka si své soukromí velice střeží, Anstead se s jejich první společnou fotografií pochlubil na svém Instagramu v září roku 2021.

„Renée a můj vztah je něco, co je opravdu soukromé,“ sdělil Ant v rozhovoru pro časopis People. Soudě podle jejich nejnovějších společných fotek to ale dvojici náramně klape. Herečka v minulosti randila s mnoha slavnými muži. Její bývalí partneři jsou například Jim Carrey, Jack White nebo Bradley Cooper.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.