Celebrity

28. března 2023 15:20

David Laštovka

Svatba, rychlý rozvod a děti v nedohlednu. Vica Kerekes stále čeká na lásku

UP-Spot Prima+ Romantika

Vica Kerekes (42), půvabná Slovenka s maďarskými kořeny, patří v Česku k nejvyhledávanějším herečkám. Má v sobě temperament a sex-appeal, díky čemuž ji režiséři velmi často obsazují. Přestože pro mnohé muže představuje doslova bohyni, na lásku zatím měla velkou smůlu.

Soukromí krásné herečky je tak trochu zahaleno tajemstvím. V roce 2011 se po šestileté známosti provdala za maďarského uměleckého fotografa Csabu Vigha, po pouhých devíti měsících se ale rozvedli. Důvod ani jeden z nich neprozradil.

Čtěte také: Vica Kerekes o sociálních sítích: Nutí nás ukazovat, jak jsme šťastní. Pravda je jinde

Vica se poté zamilovala do o tři roky mladšího extravagantního tatéra Lukáše Musila alias Musu a vypadalo to vážně. Chodili na společenské akce, kde se před zraky ostatních nebáli projevovat svoji lásku. Poslední dobou se však herečka na veřejnosti objevuje sama nebo v doprovodu své manažerky.

Zdá se, že založení vytoužené rodiny je pro Vicu stále v nedohlednu. V těchto dnech přitom oslavila 42. narozeniny a na početí miminka tak má nejvyšší čas. „Rodina je důležitá, ale uvidíme, jestli budu mít svoje děťátko, nebo to děťátko adoptuji... To je ale též moje soukromí, o tom nechci mluvit,“ uvedla v pořadu Showtime temperamentní zrzka.

Noční líbání s Jiřím Macháčkem

V médiích se jeden čas intenzivně řešil její údajný vztah s hereckým kolegou Jiřím Macháčkem (56), se kterým si zahrála například ve filmech Nestyda (2008) či Muži v naději (2011). Po slovenské premiéře druhého zmiňovaného snímku je fotografové přistihli v nočních hodinách v ulicích Bratislavy, jak se vášnivě objímají a líbají. Ani jeden z nich ovšem románek nepotvrdil. „Ve filmu Nestyda to byla taková předehra a nyní přišlo vyvrcholení,“ vyjádřila se o spolupráci s Macháčkem na premiéře filmu Kerekes, která žije v Maďarsku.

Čtěte také: Nevětší skandály ve Varech. Hanychová měla zákaz vstupu. Co provedl Macháček s Dykovou?

K divadlu ji už v dětství přivedla maminka, která je učitelkou a rovněž ochotnickou režisérkou. Vica se po škole zkoušela dostat na policejní akademii, kam ale nebyla přijata. Nakonec vystudovala Vysokou školu múzických umění v Bratislavě, obor herectví. A jak se ukázalo, byla to šťastná volba.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.