Rýpal Petr servíruje spálené blafy v poloprázdném bytě. Jak si poradí bez lednice?

Prostřeno! S27 (43) - Zase nudličky

Ve středu se k plotně postaví téměř osmdesátiletý důchodce Petr. Souboje o nejlepší menu se už kdysi účastnil a výhra mu prý unikla o vlásek. Bude mít tentokrát větší šanci s pokaženou troubou a nefunkční lednicí?

Středeční hostitel Petr už v soutěži amatérských kuchařů účinkoval v roce 2011. Tehdy mu podle jeho slov výhra utekla kvůli nevymáchané puse. Měl neustále sexuální narážky, což vadilo jeho soupeřkám. Soutěžícím dnes ovšem neřekne, že má s natáčením zkušenost. Petr ostatní pozve do velmi skromně zařízeného bytu, kde bydlí krátce. Proto má jen základní vybavení. Rád by soutěž vyhrál, vaření mu ale bude stále něco komplikovat. Potraviny skladuje na balkoně, protože mu nefunguje lednice. Troubu dostatečně nevyzkoušel, a tak spálí všechno, co do ní vloží.

Přestože v úterý u Kristýny kritizoval, že nedělala domácí pečivo a nudle, sám si ulehčí práci, jak jen to půjde. Podávat bude zapékanou plněnou papriku se sýrem, hovězí vývar s játrovými knedlíčky a nudlemi, kuřecí roládky plněné sýrem, anglickou slaninou, cibulí a sušenými rajčaty se šťouchanými brambory a jako sladkou tečku slibuje variaci štrúdlu se zmrzlinou a šlehačkou. Kvůli nefunkčnímu mrazáku budou soutěžící muset oželet zmrzlinu a šlehačka nebude domácí.

Hostitel podává předkrm, něco ale nesedí. Podívejte se:

Místo dobrého jídla přijdou jen výmluvy

Petr se v předchozích dnech prezentoval jako zkušený kuchař a rýpal do ostatních kvůli všemu. Vadilo mu, že Kristýna nemá domácí nudle, chleba ani těsto na štrúdl, v pondělí zase čekal domácí rohlíky a svíčkovou označil za katastrofu. Jeho výtky si můžete připomenout připomenout na prima+, kde najdete všechny odvysílané epizody z toho týdne. Sám hostitel přitom pokazí, co může. Předkrm nesplní očekávání, všichni dostanou jen půlku papriky a ještě bez slíbených oliv. Bageta pochopitelně není domácí. Hostitel začne s výmluvami: „Mám dneska den blbec.“ Potom vypráví o trampotách s troubou, která špatně peče. Knedlíčky v polévce budou kupované, to ale soupeřům zatají.

Že nudle nejsou domácí, ovšem přizná. „Včera jsem dostala kritiku, že nemám domácí nudle,“ rýpne si do hostitele Kristýna. Petr se bude bránit, ostatní budou na straně mladé kuchařky. Ta je přesvědčená, že má Petr jako důchodce více času a mohl připravit domácí úplně vše. Na hlavní chod si hosté počkají a dostanou spálené, vysušené kuře. Ze spáleného štrúdlu pak musí hostitel seškrábnout černou vrstvu. Jako zábava bude ochutnávka vín, které se ale nezletilá Kristýna nemůže účastnit. Jak hosté Petra ohodnotí? Dívejte se!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.