Celebrity

14. listopadu 2023 17:00

Šarlota Chmelařová

Šéfkuchař Gordon Ramsay má šestého potomka: Tři kluci, tři holky a hotovo, napsal

Světoznámý britský šéfkuchař Gordon Ramsay (57) je šestinásobným otcem. Jeho manželka Tana (49) mu porodila chlapečka. Šťastní rodiče se o novinku podělili na sociálních sítích.

Gordon Ramsay vyniká nejen svým kuchařským uměním, ale je zdatný také v zakládaní rodiny. S manželkou jsou spolu už šestadvacet let a za tu dobu se jim stihlo narodit šest dětí. Nejmladšího syna pojmenovali Jesse James. Slavný kuchař, kterému se za svůj život podařilo nasbírat 16 Michelinských hvězd, má tak pořádný důvod k radosti.

Mohlo by vás zajímat: Peníze svým dětem nedávám, budou si je muset vydělat, říká šéfkuchař Gordon Ramsay

Chlapeček se narodil krátce po tatínkových narozeninách. „Úžasný narozeninový dárek,“ napsal o svém synovi Gordon Ramsay, který 8. listopadu oslavil své 57. narozeniny. S nejmladším synem tak mohou společně pořádat narozeninové oslavy. Šéfkuchař ale v příspěvku naznačil, že šestým potomkem už s manželkou pravděpodobně skončili. „Ještě jeden uzlíček lásky do Ramsayovy skupiny. Tři kluci, tři holky...hotovo,“ doplnil Ramsay.

Těhotenství bylo tajemství

Rodina o příchodu dalšího potomka až do této doby neinformovala a vše drželi v tajnosti. „Bylo to nervy drásajících 9 měsíců, ale zvládli jsme to a byli jsme požehnáni tímto malým uzlíčkem. Ramsayova rodina je rozhodně kompletní. Jesse Jamesi Ramsay, moc tě milujeme,“ napsala šťastná maminka Tana Ramsayová na Instagram. Dvojice se vzala v roce 1996 a od té doby žijí v harmonickém a šťastném manželství.  Gordon má se svojí ženou ještě pět starších dětí. Dceru Megan (25), Matildu „Tilly“ (22), dvojčata Holly a Jacka (23) a syna Oscara (4).

Čtěte také: Dítě po 40? I pozdní těhotenství má svá pozitiva

Na sociálních sítích vyjádřily nadšení z dalšího sourozence i jeho sestry. „Vítej na světě bráško. Mami, jsi hvězda,“ pochválila Holly pyšně svou maminku. „Vítej na světě Jesse Jamesi! Mám takové štěstí, že mám dalšího úžasného bráchu, a že budu znovu velká ségra,“ napsala na Instagramu dvaadvacetiletá Tilly. Radostnou novinu okomentovala také bývalá členka skupiny Spice Girls. „Gratulujeme. Milujeme vás všechny,“ napsala Victoria Beckham pod fotku z porodnice.

Připomeňte si s námi také šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha v pořadu Show Jana Krause:

Sdílejte článek
Štítky děti rodiče šéfkuchař celebrity Gordon Ramsay porod Tana Ramsay

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.