Premiéra seriálu Recept na lásku: Tyto osudové náhody dají záletníka a naivku dohromady

Can Yaman se v neděli 6. června vrací se svou seriálovou premiérou na Prima LOVE. Kolem 22. hodiny uvidíte Recept na lásku a také dvojici, která by si nezadala s Tomem a Jerrym. Na rozdíl od animovaných postaviček ale turecký pár pojí obrovská chemie a také osudové náhody, které chtějí, aby se Can Yaman konečně zamiloval.

Can Yaman, turecký miláček žen, se vrací na obrazovky se svým nejnovějším seriálem s názvem Recept na lásku. Stejně jako v Zasněné lásce si pohledný Yaman zahraje postavu, která lásku příliš neprožívá. Sekundovat mu bude jeho herecká kolegyně Özge Gürel, kterou můžete znát ze seriálu Příchuť lásky.

Setkání v taxíku

Majitel restaurace Özgür (Can Yaman) je uspěšný mladý muž, který si užívá lásky… ale na jednu noc. Kromě pár veselých eskapád, jež zahrnují zakoukané dívky, co s ním prožily noc, si charakter Cana Yamana užívá poklidný život svobodného mládence. Do doby, dokud mu osud nepřihraje láskou zklamanou Ezgi. A setkání to rozhodně není harmonické, ačkoliv by se takový scénář nabízel. U této dvojice ale nemůže být nic jednoduché!

Druhé setkání v baru a hotelový pokoj

Uběhne den a dvojice, jež připomíná spíše kočku a psa, se potkává náhodně v baru, který vlastní Özgür. Ezgi se zde setkává s expřítelem, který se přímo před ní zasnoubí s jeho novou dívkou, a tak se Ezgi rozhodne utopit v alkoholu. K ránu už si s ní Özgür neví rady a slečnu v alkoholovém bezvědomí dopraví do hotelového pokoje, protože netuší, kde bydlí. Komunikace provoněná promilemi a podvědomými sympatiemi se ale tak trochu zvrtne.

Záletnický soused k nezaplacení

Osud si umí někdy pěkně pohrát, čerstvě rozešlá Ezgi se musí vystěhovat z bytu, na chvíli se tedy zabydlí u kamarádky. Když si jednoho dne užívá luxusní byt sama, ve dveřích se objeví její pohledný soused a zároveň muž, který ji nedávno zachránil v opilosti.

Sledujte premiéru Receptu na lásku už tuto neděli ve 22:00 na Prima LOVE.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.