Premiéra seriálu Recept na lásku: Tyto osudové náhody dají záletníka a naivku dohromady

Recept na lásku (1) - upoutávka

Can Yaman se v neděli 6. června vrací se svou seriálovou premiérou na Prima LOVE. Kolem 22. hodiny uvidíte Recept na lásku a také dvojici, která by si nezadala s Tomem a Jerrym. Na rozdíl od animovaných postaviček ale turecký pár pojí obrovská chemie a také osudové náhody, které chtějí, aby se Can Yaman konečně zamiloval.

Can Yaman, turecký miláček žen, se vrací na obrazovky se svým nejnovějším seriálem s názvem Recept na lásku. Stejně jako v Zasněné lásce si pohledný Yaman zahraje postavu, která lásku příliš neprožívá. Sekundovat mu bude jeho herecká kolegyně Özge Gürel, kterou můžete znát ze seriálu Příchuť lásky.

Setkání v taxíku

Majitel restaurace Özgür (Can Yaman) je uspěšný mladý muž, který si užívá lásky… ale na jednu noc. Kromě pár veselých eskapád, jež zahrnují zakoukané dívky, co s ním prožily noc, si charakter Cana Yamana užívá poklidný život svobodného mládence. Do doby, dokud mu osud nepřihraje láskou zklamanou Ezgi. A setkání to rozhodně není harmonické, ačkoliv by se takový scénář nabízel. U této dvojice ale nemůže být nic jednoduché!

Druhé setkání v baru a hotelový pokoj

Uběhne den a dvojice, jež připomíná spíše kočku a psa, se potkává náhodně v baru, který vlastní Özgür. Ezgi se zde setkává s expřítelem, který se přímo před ní zasnoubí s jeho novou dívkou, a tak se Ezgi rozhodne utopit v alkoholu. K ránu už si s ní Özgür neví rady a slečnu v alkoholovém bezvědomí dopraví do hotelového pokoje, protože netuší, kde bydlí. Komunikace provoněná promilemi a podvědomými sympatiemi se ale tak trochu zvrtne.

Záletnický soused k nezaplacení

Osud si umí někdy pěkně pohrát, čerstvě rozešlá Ezgi se musí vystěhovat z bytu, na chvíli se tedy zabydlí u kamarádky. Když si jednoho dne užívá luxusní byt sama, ve dveřích se objeví její pohledný soused a zároveň muž, který ji nedávno zachránil v opilosti.

Sledujte premiéru Receptu na lásku už tuto neděli ve 22:00 na Prima LOVE.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 6. 2024

Dnes se soustředíte na své emoce, Berani, ačkoli soustředění samo o sobě bude docela náročné. Můžete se cítit jako jojo v rukou někoho jiného. Nepodléhejte viktimizaci. Postavte se za sebe, i kdyby to mělo znamenat, že se ostatní naštvou. Jste zodpovědní za své pocity a za pocity nikoho jiného.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.