zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Fotogalerie ze zákulisí Slunečné: Zásnubní prstýnek Evy Burešové byl z jiného seriálu!

Lenka Nováková , Vydáno: 13.06.2021
Eva Burešová s Markem Lamborou nedávno natočili jednu z nejemotivnějších scén v seriálu Slunečná. Janek před Týnou poklekl a zeptal se, zda s ním chce strávit zbytek života. Eva Burešová prozradila, že se během natáčení celá chvěla. Nahlédněte do zákulisí natáčení seriálu prostřednictvím naší fotogalerie.

reklama

Hvězda seriálu Slunečná prozradila, že se při zásnubní scéně celá klepala. Bylo to způsobeno podmínkami v kostele, kde se zásadní scéna natáčela. Vlezlá zima v kostele přispěla k celé atmosféře emocionálního vypětí Týny.

„V kostele byla neuvěřitelná zima, v tom to bylo náročnější. Myslím ale, že to přidalo efekt pro diváky, protože jsem se tak klepala zimou, třásly se mi ruce – a do toho mi Marek nasazoval prstýnek. Pomohlo to tedy k iluzi, že je Týna rozechvělá, ale pravda prostě je, že mi byla kosa!“

Eva Burešová momentálně prožívá velkou lásku s šéfkuchařem Přemkem Forejtem, a vdavky ji tak možná teprve čekají. 

Konečně si nejoblíbenější seriálová dvojice řekla ano
Autor: FTV Prima Konečně si nejoblíbenější seriálová dvojice řekla ano

Pro seriálovou dvojici nic nového, náročnější bylo setkání po lockdownu

Burešová také prozradila, že se s Markem Lamborou na tuto scénu nijak nepřipravovali, všechno proběhlo bez problémů. Daleko náročnější pro tuto dvojici bylo období, kdy se kvůli první vlně pandemie koronaviru neviděli a na následném natáčení v květnu roku 2020 se po několika týdnech viděli znovu a měli hrát zamilovanou dvojici. To byla pro oba výzva.

„...s Markem (Lamborou, pozn. red.) jsme se shodli na tom, že po dvou měsících v karanténě to bylo hodně zvláštní. Předtím jsme jako pár točili každý den, jsme na sebe zvyklí, teď se dva měsíce nevidíte, dotýkáte se jen svých nejbližších a najednou přijdete na seriálový plac a máte točit lásku. V jeden moment jsme točili dialog, bylo jasné, že se to má ukončit polibkem a my  jsme stáli a koukali na sebe. Můžeme, nemůžeme? Nikdo z nás nevěděl, co má dělat, až se ozval režisér. Řešením bylo to, že jsme se první dny na natáčení jako seriálové postavy příliš nedotýkali. Byla to potřeba, museli jsme si na sebe zvyknout," vysvětlila Eva Burešová v rozhovoru pro Prima Ženy.

„V kostele byla neuvěřitelná zima, v tom to bylo náročnější," říká Eva Burešová
Autor: FTV Prima „V kostele byla neuvěřitelná zima, v tom to bylo náročnější," říká Eva Burešová

Prstýnek z Modrého kódu

Nikterak speciální nebyly ani rekvizity potřebné k zásnubní scéně, rekvizitáři nehledali speciální prsten pro Evu Burešovou, už ho totiž dávno měli. „Velikost snubního prstenu už věděli, když žádal Týnu o ruku Štěpán. A vzhledem k tomu, že mě o ruku Honza Plouhar žádal už i v Modrém kódu, tak prstýnky měli,“ prozradila herečka.

Eva Burešová a Marek Lambora
Autor: FTV Prima Eva Burešová a Marek Lambora

„Jediné, co Marek chtěl a byla jeho invence, že by Janek určitě požádal o ruku Týnu jejím celým jménem. Tak jsme volali hlavnímu scenáristovi Rendovi Decastelo, jak se Týna jmenuje druhým jménem, po kom je křtěná. Od Marka to bylo moc hezké, protože on by to osobně prý taky tak udělal. Na poslední chvíli jsem se tak dozvěděla, že jsem Kristýna Alžběta Popelková.“

ŽÁDNÝ VYHRANĚNÝ TYP NEMÁM, ŘÍKÁ MAREK LAMBORA

Eva Burešová v nové show

Eva Salvatore Burešová? Hvězda Slunečné prozradila, kde vzala druhé jméno

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , seriál slunečná , iprima.cz slunecna , Eva Burešová , Marek Lambora , potenciální zásnuby

reklama

Přečtěte si také

reklama