Fotogalerie ze zákulisí Slunečné: Zásnubní prstýnek Evy Burešové byl z jiného seriálu!

Eva Burešová s Markem Lamborou nedávno natočili jednu z nejemotivnějších scén v seriálu Slunečná. Janek před Týnou poklekl a zeptal se, zda s ním chce strávit zbytek života. Eva Burešová prozradila, že se během natáčení celá chvěla. Nahlédněte do zákulisí natáčení seriálu prostřednictvím naší fotogalerie.

Hvězda seriálu Slunečná prozradila, že se při zásnubní scéně celá klepala. Bylo to způsobeno podmínkami v kostele, kde se zásadní scéna natáčela. Vlezlá zima v kostele přispěla k celé atmosféře emocionálního vypětí Týny.

„V kostele byla neuvěřitelná zima, v tom to bylo náročnější. Myslím ale, že to přidalo efekt pro diváky, protože jsem se tak klepala zimou, třásly se mi ruce – a do toho mi Marek nasazoval prstýnek. Pomohlo to tedy k iluzi, že je Týna rozechvělá, ale pravda prostě je, že mi byla kosa!“

Eva Burešová momentálně prožívá velkou lásku s šéfkuchařem Přemkem Forejtem, a vdavky ji tak možná teprve čekají.

Pro seriálovou dvojici nic nového, náročnější bylo setkání po lockdownu

Burešová také prozradila, že se s Markem Lamborou na tuto scénu nijak nepřipravovali, všechno proběhlo bez problémů. Daleko náročnější pro tuto dvojici bylo období, kdy se kvůli první vlně pandemie koronaviru neviděli a na následném natáčení v květnu roku 2020 se po několika týdnech viděli znovu a měli hrát zamilovanou dvojici. To byla pro oba výzva.

„...s Markem (Lamborou, pozn. red.) jsme se shodli na tom, že po dvou měsících v karanténě to bylo hodně zvláštní. Předtím jsme jako pár točili každý den, jsme na sebe zvyklí, teď se dva měsíce nevidíte, dotýkáte se jen svých nejbližších a najednou přijdete na seriálový plac a máte točit lásku. V jeden moment jsme točili dialog, bylo jasné, že se to má ukončit polibkem a my jsme stáli a koukali na sebe. Můžeme, nemůžeme? Nikdo z nás nevěděl, co má dělat, až se ozval režisér. Řešením bylo to, že jsme se první dny na natáčení jako seriálové postavy příliš nedotýkali. Byla to potřeba, museli jsme si na sebe zvyknout," vysvětlila Eva Burešová v rozhovoru pro Prima Ženy.

Prstýnek z Modrého kódu

Nikterak speciální nebyly ani rekvizity potřebné k zásnubní scéně, rekvizitáři nehledali speciální prsten pro Evu Burešovou, už ho totiž dávno měli. „Velikost snubního prstenu už věděli, když žádal Týnu o ruku Štěpán. A vzhledem k tomu, že mě o ruku Honza Plouhar žádal už i v Modrém kódu, tak prstýnky měli,“ prozradila herečka.

„Jediné, co Marek chtěl a byla jeho invence, že by Janek určitě požádal o ruku Týnu jejím celým jménem. Tak jsme volali hlavnímu scenáristovi Rendovi Decastelo, jak se Týna jmenuje druhým jménem, po kom je křtěná. Od Marka to bylo moc hezké, protože on by to osobně prý taky tak udělal. Na poslední chvíli jsem se tak dozvěděla, že jsem Kristýna Alžběta Popelková.“

ŽÁDNÝ VYHRANĚNÝ TYP NEMÁM, ŘÍKÁ MAREK LAMBORA


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.